Łączysz pasję z pracą? Macierzyństwo z karierą? Potrafisz być w dwóch miejscach naraz? A może umiesz wywołać uśmiech wszędzie, gdzie się pojawisz? Niezależnie od tego, jaką wybrałaś drogę, masz wpływ na otoczenie i potrafisz wprawiać je w ruch. Opowiedz nam, jak to robisz, zainspiruj inne kobiety i wygraj wyjątkowe nagrody!
Zgłoszenia trwają do 14.07.2019. Następnie jury wybierze maksymalnie 25 historii, które opublikujemy na stronie. Od 29.07.2019 ruszy głosowanie online - każdy będzie mógł wybrać spośród nich najbardziej inspirującą historię. Wyniki konkursu ogłosimy 18.08.2019.

Podziel się swoją historią

Załącz plik ze swoją historią

Oświadczenia

Administratorem Państwa danych osobowych jest British Automotive Polska S.A z siedzibą w Warszawie, który przetwarza Państwa dane w celu niezbędnym dla realizacji Konkursu „Evoque – I’m on the move” oraz w celu przesyłania informacji handlowych, jeśli wyrazili Państwo na to zgodę.Szczegółowe postanowienia dotyczące Konkursu, w tym katalog Państwa uprawnień związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajduje się w Regulaminie Konkursu
Pola oznaczone są wymagane