Pippa Middleton wychodzi za mąż!
Pippa Middleton / fot. Getty Images

Gwiazdy

Pippa Middleton wychodzi za mąż!

Znamy szczegóły ceremonii.
17.04.2017

Wybrankiem młodszej siostry księżnej Cambridge jest James Matthews, jej długoletni chłopak (Pippa spotykała się z nim od 2012 roku z przerwami). Od 10 lat jest szefem zarządu firmy Eden Rock Capital Management Group, która zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. James uczęszczał do tej samej szkoły z internatem co książę William i książę Harry. Oświadczył się w lipcu 2016 roku podczas urlopu, który para spędzała w Krainie Jezior.

 

 

Według magazynu Telegraph, wesele zaplanowano na 20 maja tego roku. Co rzeczywiście może być prawdą, zważywszy na to, że na początku kwietnia odbył się wieczór panieński Pippy, a właściwie... weekend, który spędziła m.in. z siostrą Kate na nartach we Francji. Ceremonia prawdopodobnie odbędzie się w kościele St. Mark's Church Englefield w Berkshire, usytuowanym niedaleko domu rodziny Middleton, w którym z kolei będzie zorganizowane przyjęcie.

 

 

Państwo młodzi przewidują na ślubie około 150 gości, wśród nich oczywiście księżna Kate i książę William, a także jego brat Harry. Nie wiadomo jednak, czy będzie mu towarzyszyć Meghan Markle.

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo