Bella Hadid o byciu singielką
fot. Getty Images

Gwiazdy

Bella Hadid o byciu singielką

Pierwszy komentarz po rozstaniu z The Weeknd.
08.05.2017

Top modelka i muzyk rozstali się jesienią ubiegłego roku po trwającym prawie rok związku. Od tego czasu Bella Hadid pozostaje sama. Co zwraca uwagę opinii publicznej tym bardziej, im częściej Abel Tesfaye (jak naprawdę nazywa się The Weeknd) pojawia się publicznie ze swoją nową dziewczyną, Seleną Gomez. Zwłaszcza, że aktorka jest bliską przyjaciółką siostry Belli, Gigi...

 

fot. Getty Images

 

A byłym zakochanym od czasu do czasu zdarza się na siebie wpadać. Jak choćby na wybiegu grudniowego pokazu Victoria's Secret, gdzie modelka prezentowała bieliznę w rytm muzyki wykonywanej na żywo przez swojego byłego chłopaka.

 

fot. Getty Images

 

Uspokajamy jednak – Bella Hadid ma się świetnie. Potwierdziła to w jednym ze swoich wywiadów. Dodała także, że nie śpieszy jej się w tej chwili do nowych znajomości. Wręcz przeciwnie – celebruje życie singielki!

 

„Jestem teraz w miejscu, w którym po prostu mogę myśleć tylko o tym, co sama chcę robić, i miejscach, które sama zawsze chciałam odwiedzić”, mówi. „Chcę być tak niezależna, jak to tylko możliwe, i martwić się jedynie o siebie, a nie o kogokolwiek innego”, dodaje.

I wygląda na to, że jej się to udaje. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia gwiazdy na Instagramie!

 

 

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on Apr 13, 2017 at 2:03pm PDT

 

@portermagazine by @terryrichardson and @georgecortina @ladyrmason such a fun week!

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on Apr 7, 2017 at 9:03am PDT

 

Związki gwiazd sprzed lat. Oni kiedyś byli razem!

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo