Kylie pokazała swoje naturalne włosy. To jak zobaczyć jednorożca?
fot. Getty Images

Gwiazdy

Kylie pokazała swoje naturalne włosy. To jak zobaczyć jednorożca?

Mistrzyni kreowania siebie pokazała swoje naturalne włosy. Jesteście w szoku?
09.05.2017

19-letnia Kylie Jenner to doskonały przykład metamorfozy totalnej. Powodem ogromnej przemiany, niemal celebryckiej ewolucji, były kompleksy i wygórowane wymagania otoczenia wobec nastolatki. I tak brzydkie kaczątko stało się największą konkurencją swojej starszej siostry Kim Kardashian. Teraz to Kylie dyktuje warunki w rodzinie.

Naturalnie nienaturalna

Przecież nikt już nie pamięta, jak Jenner wyglądała przed operacjami plastycznymi (powiększenie ust, augmentacja biustu, implanty pośladków, etc.). W tym przypadku zapominamy o trendzie na naturalność – kupujemy ją w całości, łącznie z silikonem i wypełniaczami.

 

Prawdziwe włosy Kylie Jenner

Ostatnio ogromne zainteresowanie wzbudziło snapchatowe zdjęcie gwiazdy, na którym pokazuje swoje prawdziwe włosy. Bez doczepów, stylizacji i koloru. Zagraniczne media komentują to w zabawny sposób, że widok jest tak rzadki, jakby zobaczyć baśniowego jednorożca. A jednak Kylie wcale nie wygląda źle!

 

źródło: Snapchat / Kyliezzlemynizzl 

 

Spektakularne metamorfozy gwiazd - poznasz je wszystkie?

 

Jak oceniacie to zdjęcie? Czy celebrytka powinna częściej pokazywać swoje „prawdziwe” ja? A może wolicie jej wykreowany po czubek nosa wizerunek?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo