Gwiazdy oszalały na punkcie tej sukienki
Chiara Ferragni / źródło: Instagram.com/chiaraferragni

Gwiazdy

Gwiazdy oszalały na punkcie tej sukienki

To właśnie ją wybierają, by uczcić ważne urodziny
11.05.2017

Na początku była… Paris Hilton – ikona stylu (a może raczej jego braku) początku XXI wieku. To właśnie ona jako pierwsza na imprezę z okazji swoich 21. urodzin założyła srebrną cekinową sukienkę mini z ogromnym dekoltem i odkrytymi plecami. Dobrała do niej szeroki choker – hit nie tylko lat 90. ale i dwóch ostatnich sezonów.

 

 

Może to właśnie na fali powrotu mody z końca ubiegłego wieku w niemal identycznych kreacjach można było podziwiać niedawno dwie słynne przedstawicielki świata mody, które o fascynację Paris Hilton nigdy byśmy nie podejrzewali. A jednak!

Top modelka, Kendall Jenner, nie kryje, że strój, jaki miała na swoich własnych 21. urodzinach (które obchodziła w tym roku) wybrała pod wpływem inspiracji słynną dziedziczką. Z dokładnością do chokera, który, choć nieco delikatniejszy, wyglądał łudząco podobnie.

 

 

vintage Paris Hilton vibes

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on Nov 3, 2016 at 8:24am PDT

 

Pomysł spodobał się także znanej blogerce, Chiarze Ferragni, która w sukience niedawno świętowała swoją trzydziestkę! Tyle, że zamiast chokera założyła cieniutki łańcuszek z zawieszkami w kształcie gwiazdki i Księżyca, a nadgarstki ozdobiła złotymi i srebrnymi bransoletkami (lśniącymi nie mniej niż sukienka). Kto będzie następny?

 

 

Ready for my birthday party #Chiara30

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on May 4, 2017 at 9:54am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo