Bella Hadid zdradza, jak najlepiej pozować na Instagramie
źródło: Instagram.com/bellahadid

Gwiazdy

Bella Hadid zdradza, jak najlepiej pozować na Instagramie

By buty (i nogi) wyglądały najlepiej!
08.06.2017

Jak robić sobie zdjęcia w sneakersach, by na Instagramie wyglądać najlepiej?

Top modelka wie, co mówi, w końcu pozuje nie od dziś, a niedawno została także ambasadorką modelu Cortez marki Nike i wzięła udział w stylizowanej na lata 70. (to właśnie wtedy narodził się fason) sesji zdjęciowej.

 

Bella Hadid specjalnie dla Bazaar opowiada o współpracy z Nike

 

Promowanej m.in. na Instagramie. Jedno ze zdjęć udostępniła sama Bella, ciesząc się, że może reklamować klasyk, który w tym roku obchodzi swoje 45. urodziny (i umieszczając pod fotką odpowiedni podpis).

 Nie próbujcie jednak odtwarzać tego ujęcia – to zbyt niebezpieczne (choć trzeba przyznać, że robi wrażenie!). Lepiej zastosować się do rady, jakiej za pośrednictwem portalu Fashionista.com modelka dała swoim fanom. „Lepiej fotografować się od dołu, wówczas nogi wyglądają na dłuższe”, sugeruje i demonstruje, jak to zrobić. Bella rozkłada się więc na kanapie, wygodnie opiera, a następnie jedną nogę kładzie na stojącym obok stoliku kawowym. By zdjęcie było najlepsze, musisz zrobić je z drugiego końca stołu”, dodaje. Cóż, wygląda na to, że same możemy sobie nie poradzić i trzeba będzie poprosić kogoś o pomoc. Ale czego się nie robi dla... sztuki.

 

7 aplikacji, które zmienią Twój Instagram w prawdziwe dzieło sztuki

 

A poniżej jedno ze sprawdzonych (i bezpiecznych) ujęć proponowanych przez Bellę. Do dzieła!

fot. materiały prasowe Nike

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo