Najprzystojniejszy więzień świata robi karierę w modzie
fot. Getty Images

Gwiazdy

Najprzystojniejszy więzień świata robi karierę w modzie

Pamiętacie Jeremy'ego Meeksa?
10.07.2017

Gdy w 2014 roku do sieci trafiło zdjęcie z aresztowania Jeremy'ego Meeksa, internet oszalał. Niezwykle przystojny mężczyzna wzbudził ogromne zainteresowanie i od razu został okrzyknięty najgorętszym przestępcą w historii. Jeremy Meeks, zatrzymany za posiadanie broni, przesiedział w więzieniu dwa lata, rozbudzając w tym czasie wyobraźnię kobiet na całym świecie. 

Przestępca w świecie mody

Gdy pod koniec 2016 roku wyszedł na wolność, od razu wziął się do pracy. Na fali zainteresowania swoją osobą, a głównie aparycją, postanowił zostać... zawodowym modelem. Teraz Jeremy Meeks – który przyznał się ostatnio do członkostwa w słynnym gangu Crips – jest ulubieńcem świata mody. A jego nazwisko coraz częściej pojawia się w towarzystwie największych nazwisk branży.

Pokochała go między innymi Carine Roitfeld, która stylizowała Meeksa do sesji zdjęciowej, zaś Philipp Plein zaangażował go do swojego pokazu. Ten niebezpieczny przystojniak lansował się też ostatnio na czerwonych dywanach podczas filmowych premier w Cannes i na słynnej gali amFAR. A i to jeszcze nie wszystko.

 

 

MY FASHION GOD MOTHER @carineroitfeld @philippplein78

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on May 23, 2017 at 7:52am PDT

 

Drugie życie Jeremy'ego Meeksa

Jeremy Meeks, który ciężko pracuje na swoje nazwisko w Europie, w Stanach zostawił żonę Melissę wraz z dziećmi. Na Starym Kontynencie czyha na niego wiele pokus. Jedną z nich okazała się Chloe Green, dziedziczka fortuny założycieli sieci sklepów Topshop, z którą nawiązał romans. Na wieść o tym Melissa Meeks złożyła pozew o rozwód, więc pretendujący do bycia top modelem były więzień będzie mógł w pełni rozwinąć skrzydła.

Tak czy siak, Meeks jest wręcz rozchwytywany! Dziwi nas jedynie to, że świat mody tak zaślepiony jest jego aparycją, że zapomina o ciążącym na nim piętnie domniemanego morderstwa. W końcu członkostwo w gangu – i to takim gangu – to nie żarty... A może po prostu każdy zasługuje na drugą szansę? Jak myślicie?

 

 

Amazing time at @amfar with @nickiminaj @philippplein78 @alecmonopoly

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on May 27, 2017 at 11:26am PDT

 

 

BLESSED !!!! @amfar

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on May 25, 2017 at 3:43pm PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo