Bratanica księżnej Diany jest już dorosła... i piękna jak jej ciocia
fot. Getty Images

Gwiazdy

Bratanica księżnej Diany jest już dorosła... i piękna jak jej ciocia

Zobaczcie jak teraz wygląda lady Kitty Spencer
12.07.2017

W tym roku mija 20. rocznica śmierci księżnej Diany, nic dziwnego zatem, że media rozpisują się na temat jej życia, stylu i... rodziny. Ostatnio w centrum uwagi znalazła się jej bratanica. 

Lady Kitty Spencer podobna do księżnej Walii?

Córka Charlesa Spencera, młodszego brata Lady Di i chrześniaka królowej Elżbiety II, skończy w tym roku 27 lat i media zaczynają zwracać uwagę na jej podobieństwo do tragicznie zmarłej ciotki. Lady Kitty Spencer miała wtedy zaledwie 7 lat.

 

Zainspiruj się stylem księżnej Diany

 

 

 

 

Lady Kitty Spencer / fot. Getty Images

 

Kitty, która jest córką byłej modelki Victorii Lockwood, ostatnio zadebiutowała w świecie mody. W lutym arystokratka pojawiła się na wybiegu podczas pokazu Dolce & Gabbana na jesień-zimę 2017/2018. Mimo to nie planuje kariery modelki, ukończyła studia na wydziale zarządzania markami luksusowymi. O jej życiu zawodowym nie mówi się jednak zbyt wiele, media interesują się bardziej jej wyglądem.

Odkąd stała się dorosłą kobietą, rzeczywiście można zauważyć podobieństwo. Lady Kitty Spencer nie ma jednak w sobie tego czegoś, co miała jej kochana przez miliony ciotka. A jak Wy oceniacie kuzynkę księcia Williama?

Ulubiony print księżnej Diany jest hitem sezonu


Lady Kitty Spencer podczas ślubu kuzyna, księcia Williama. Ma na głowie kapelusz Philipa Treacy'a
/ fot. Getty Images

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo