Księżna Diana nosiła te buty, zanim pokochała je Kate Middleton
fot. Getty Images

Gwiazdy

Księżna Diana nosiła te buty, zanim pokochała je Kate Middleton

Ty też możesz je mieć. Zwłaszcza, że są na przecenie!
14.07.2017

O klasycznych tenisówkach włoskiej marki Superga (istniejącej od 1911 roku), z którymi nie rozstaje się stylowa żona księcia Williama, pisaliśmy całkiem niedawno – gdy na spacer po Nowym Jorku założyła je także Emma Watson

 

Kate Middleton, 2017 r. / fot. Getty Images

Tenisówki księżnej

Okazuje się jednak, że nie one pierwsze upodobały sobie fason 2750 Cotu Classic. Prekursorką trendu była bowiem sama Lady Di! To kolejny dowód, że jej garderoba inspiruje do dziś, zwłaszcza na fali powrotu mody z lat 80. Królowa ludzkich serc tenisówki miała na sobie w Angolii podczas spotkania z przedstawicielami Czerwonego Krzyża, a było to w 1997 roku! W przeciwieństwie do jej przyszłej synowej, nie zdecydowała się jednak na parę w kolorze białym, lecz w granatowym, jedynie z białą podeszwą. I zestawiła je z prostymi jeansami z jasnoniebieskiego denimu oraz marynarką oversize (kolejny hit sezonu!).

 

Lady Di, 1997 r. / fot. Getty Images

 

17 stylizacji księżnej Diany, które są przerażająco aktualne

 

Jeśli chcecie iść w ślady przedstawicielek rodziny królewskiej, mamy dla Was dobrą wiadomość. Buty, których cena od zawsze była przystępna (229 zł), teraz są jeszcze tańsze – i to prawie o połowę. W sklepie internetowym Sizeer.com kupicie je za 119,99 zł. Do wyboru: bordowe, limonkowe, różowe, pastelowopomarańczowe i czarne (z czarną podeszwą). A jeśli chcecie mieć buty w tym samym odcieniu co Lady Di czy Kate, zajrzyjcie na stronę Superga.pl, tam je dostaniecie. Niestety w pełnej cenie.

Superga 2750 Cotu Classic, 119,99 zł / fot. sizeer.com

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo