Jak Kourtney Kardashian stylizuje sukienkę z H&M?
fot. Getty Images

Gwiazdy

Jak Kourtney Kardashian stylizuje sukienkę z H&M?

Może być i twoja za 139 złotych
15.07.2017

38-letnia Kourtney Kardashian często uznawana jest za najlepiej ubraną w całej rodzinie. Rzeczywiście udało się jej stworzyć własny, niepowtarzalny styl. Na korzyść Kourtney przemawia też to, że wokół niej jest najmniej skandali.

Jak ubiera się Kourtney Kardashian?

Kourtney naprawdę potrafi ze wszystkiego stworzyć ciekawy look – czy jest to kreacja haute couture, czy sukienka z sieciówki. Starsza siostra Kim uwielbia kombinezony, styl boho i bardzo proste stylizacje z jeansami. Często też nosi obcisłe sukienki tuby.

 

Jak Kendall Jenner wyglądała na początku kariery?

 

Właśnie w tego typu kreacji pojawiła się ostatnio w Calabasas. Pomarańczową sukienkę z H&M, która na stronie internetowej sklepu kosztuje 139 złotych, Kourtney połączyła z kultowymi adidasami (model Stan Smith), czapeczką z daszkiem i kurtką jeansową z poszarpanymi krawędziami.Całość wygląda świetnie i świeżo. A że gwiazda może sobie pozwolić na noszenie sukienki bez biustonosza, również bardzo sexy.

My mamy jednak inną radę, która pomoże uzyskać look à la Kourtney Kardashian – kupujcie sukienki w tym stylu o rozmiar mniejsze niż zazwyczaj. Będą się lepiej układać, będą krótsze i unikniecie problemu, gdy tkanina się rozciągnie, bo i tak będzie przylegać do ciała. 

 

Metamorfoza Kylie Jenner - jak się zmieniła?

 

 


fot. HM.com

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo