Niezwykle stylowa wnuczka Grace Kelly wchodzi do świata mody
fot. Getty Images

Gwiazdy

Niezwykle stylowa wnuczka Grace Kelly wchodzi do świata mody

Poznajcie Pauline Ducruet
22.07.2017

Poznajcie Pauline Grace Maguy Ducruet, czyli wnuczkę Grace Kelly, która jest 9 i ostatnia w kolejce do monakijskiego tronu. Mimo, że jej matką jest księżniczka Stefania z Monako, hrabianka Polignac, a dziadkiem książę Rainier III, ona sama nie posiada tytułu. Mimo wszystko należy do rodziny książęcej i dlatego też wzbudza większe niż przeciętna zainteresowanie.

Pauline Ducruet - księżniczka bez tytułu

24-latka nie tylko ma bardzo zacne drzewo genealogiczne, ale i ciekawy życiorys. Jak przystało na członkinię monarchii, pływa, jeździ konno, nurkuje, ale i interesuje się modą. I nie chodzi jedynie o obecność w pierwszych rzędach na pokazach podczas tygodni mody.

Pauline studiowała projektowanie ubioru w Parsons The New School for Design. W nowojorskiej szkole, którą ukończyli m.in. Marc Jacobs i Jack McCollough z Proenza Schouler. Oprócz tego uczyła się stylizacji w paryskim Istituto Marangoni. Podobno już niedługo zaprezentuje światu swoje umiejętności. 

Póki co, Pauline Ducruet prowadzi iście królewskie życie przepełnione podróżami i nieskończoną ilością możliwości. W końcu wnuczka jedynej w swoim rodzaju Grace Kelly odziedziczyła po niej urodę i styl... ? Przekonajcie się same śledząc ją na Instagramie. 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo