Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej polskiej projektantki (komentują styliści)
źródło: instagram.com/agnieszkamaciejak

Gwiazdy

Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej polskiej projektantki (komentują styliści)

Wiemy kto zaprojektował jej kreację
23.07.2017

Agnieszka Radwańska wyszła za mąż za Dawida Celta w szytej specjalnie na tę okazję sukni projektu jej imienniczki, Agnieszki Maciejak. Polska projektantka jest jedną z ulubionych designerek tenistki, nic dziwnego, że w tak ważnym dniu Radwańska postawiła właśnie na nią.

 

Suknie ślubne ikon stylu - co miały na sobie w tym dniu?

 

O komentarz na temat samego projektu zapytałyśmy kilku stylistów. Jak oceniają suknię ślubną Agnieszki Radwańskiej? „Większość dziewczyn marzy o bajkowej sukience jak dla księżniczki i chyba w tym wypadku marzenie się spełniło – jest tiul, jest błysk... Co ciekawe, Maciejak odeszła od swojego charakterystycznego stylu rockowego, więc nieźle nas zaskoczyła”, komentuje Zuzanna Lewandowska, szefowa stylistek magazynu Harper's Bazaar Polska.

Co styliści myślą o kreacji ślubnej Agnieszki Radwańskiej?

Suknia mnie nie zachwyciła. Za dużo w niej... wszystkiego. Bogato zdobiona góra, spódnica z wielu warstw materiału i postrzępionym dołem, a na dodatek długi, zdobiony kryształami welon. Całość wyglądała ciężko i mało ekskluzywnie. Osobiście uważam, że czasem siła tkwi w prostocie i zrezygnowałabym z kilku elementów”, dodaje Magdalena Klaman, stylistka gwiazd.

 

Kolekcja ślubna Lidii Kality - premierowo na HarpersBazaar.pl

 

„Agnieszka Radwańska wybrała subtelną suknię z tiulowym, plisowanym dołem. Całość dopełniał długi welon ozdobiony kryształkami Swarovskiego, którego wykonanie podobno zajęło aż 400 godzin! Do swojej kreacji tenisistka dodała szpilki Christiana Louboutina, pokryte również kryształkami Swarovskiego. Według mnie wszystko było bardzo spójne, idealnie dopasowane do jej drobnej sylwetki i wyglądała kwitnąco”, mówi Katarzyna Bajor, stylistka.

 

„Ślub Agnieszki Radwańskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń w showbiznesie tego miesiącą. Wszyscy od dawna zastanawiali się jaką suknię ślubną wybierze tenisistka. Tego dnia Agnieszka zaprezentowała się w białej bardzo klasycznej sukni z tiulową spódnicą i welonem wyszywanym kamieniami Swarowskiego. Zamiast klasycznego gorsetu Panna Młoda wybrała koronkową górę z subtelnym dekoltem. Całość prezentowała się poprawnie i bardzo klasycznie, jednak brakowało w kreacji świeżości i aktualnych trendów”, mówi Konrad Fado, stylista gwiazd.

 

Agnieszka Radwańska w sukni ślubnej Agnieszki Maciejak

Agnieszka Radwańska nie tylko wybrała sukienkę słynnej projektantki. Nasza czołowa rakieta postawiła również na warsztat najlepszych specjalistów w kraju. Makijażem zajął się znany wizażysta Wilson, zaś włosami Michał Bielecki.

 

Jak oceniacie stylizację ślubną naszej tenisistki #1? 

 

 

#cincin #Aga #agnieszkaradwanska @aradwanska #monidlo

Post udostępniony przez Michal Bielecki (@michalbielecki_) 22 Lip, 2017 o 7:33 PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo