Macaulay Culkin zaskoczył swoją ostatnią metamorfozą!
fot. Getty Images

Gwiazdy

Macaulay Culkin zaskoczył swoją ostatnią metamorfozą!

Jak Wam się podoba w nowym wydaniu?
31.07.2017

Znów słodki jak Kevin?

Chyba nie ma człowieka, który by go nie znał i... nie uwielbiał. W końcu nie całkiem niewinne perypetie niewinnie wyglądającego chłopca co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia śledzą miliony telewidzów (przynajmniej w Polsce). I to już od dwudziestu kilku lat! Dlatego to właśnie dziecięcy wizerunek Macaulaya Culkina, odtwórcy głównej roli w filmach „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku”, znamy najlepiej, mimo że aktor już od dawna nie jest małym chłopcem.

 

Nie zgadniecie, co łączy serial „Przyjaciele” i „Kevina samego w domu”

 

Po raz pierwszy dorosły już „Kevin” swoim wyglądem zszokował świat, gdy w 2012 roku przyłapali go paparazzi. Był wychudzony i zaniedbany, zrobiło się głośno o jego problemach z narkotykami i alkoholem, a wszyscy żałowali tak dobrze rokującego talentu. Kolejne lata nie przynosiły poprawy...

 

fot. Getty Images

 

Wygląda jednak na to, że Macaulay Culkin wreszcie wyszedł na prostą. Dowód? Najnowsze zdjęcie. Dzięki niemu aktor mógłby zwyciężyć w kategorii „metamorfoza roku”, przebijając samą Carę Delevingne!

 

Kenzo przywraca blask gwiazdom lat 90.

 

Culkin wygląda nie tylko zdecydowanie lepiej niż kilka lat temu, ale i całkiem interesująco. A to dzięki nowej, krótszej fryzurze i hipsterskich okularach w rogowych oprawkach. Mówi się, że nowy look gwiazdora związany jest z jego najnowszą rolą w filmie Changeland. Choć według plotek nie bez znaczenia jest też znajomość z koleżanką z planu, Brendą Song. To właśnie podczas spotkania z byłą gwiazdką Disneya sfotografowano aktora. Która z dziewczyn nie chciałaby być dziś na jej miejscu?

 

recent pic of Mac! my man !! | #macaulayculkin #recent |

A post shared by ⓜⓐⓒ > ⓨⓞⓤ (@macaulay.culkin) on Jul 25, 2017 at 11:02pm PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo