9 stylizacji Sary Jessiki Parker z początku lat 90., które Was zainspirują
fot. Getty Images

9 stylizacji Sary Jessiki Parker z początku lat 90., które Was zainspirują

Jej stylizacje są wyjątkowo aktualne
07.08.2017

To zaskakujące odkrycie, ale 52-letnia dziś Sarah Jessica Parker była ikoną stylu długo przed tym, nim zagrała Carrie Bradshaw. Aktorka, która w branży filmowej jest niemal od dziecka, zaliczyła kilka modowych dekad: szalone lata 80., niezrozumiane, ale jak kochane lata 90., kiczowate lata 2000. i obecne czasy stylowego miszmaszu. W każdej z nich potrafiła się doskonale odnaleźć. 

Styl lat 90. według Sary Jessiki Parker

Odnalazłyśmy fantastyczne zdjęcia aktorki z początku lat 90. To właśnie wtedy zagrała w kultowych już filmach „Opowieść z Los Angeles”, „Miesiąc miodowy w Las Vegas”, „Ed Wood” i „Hokus pokus”. Koniec lat 80. i początek kolejnej dekady to czas, gdy była w związku z Robertem Downeyem Jr., i należała do najjaśniej świecących gwiazd Hollywood. 

 

Stylizacje z Seksu w wielkim mieście, które będą hitem jesieni 2017

 

Zatem, co nosiła na przełomie lat 80. i 90.? Wszystko to, co jest aktualnie modne. Oversize'owe marynarki, czarne legginsy, białe sneakersy, klasyczne szare bluzy sportowe… Zresztą zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie same, jak bardzo aktualne są jej looki sprzed ponad 20 lat. Zaskoczone?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie