Gigi Hadid ma siostrę bliźniaczkę? Przynajmniej na Instagramie!
Gigi Hadid / fot. Getty Images

Gwiazdy

Gigi Hadid ma siostrę bliźniaczkę? Przynajmniej na Instagramie!

Sobowtórkę od top modelki różni tylko jeden szczegół...
03.08.2017

Chodząca kopia Angeliny Jolie wymięka w porównaniu z odkrytą niedawno sobowtórką jednej z największych współczesnych it girls, Gigi Hadid. Czy to nie wspaniała wiadomość dla wszystkich fanek rodziny, która popularnością przebija nawet klan Kardashian-Jenner? Dwie Gigi? Bardzo proszę!

 

Gigi Hadid już teraz nosi buty, które będą hitem jesieni

 

Poznajcie Izę Ijzerman, Holenderkę, która mogłaby uchodzić za bliźniaczkę gwiazdy. Co ciekawe, nie tylko ma tyle samo lat co Gigi, ale tak jak ona jest także modelką, tyle że... plus size. Waga to chyba jedyna rzecz, która różni te dwie piękności (no, może jeszcze nieznacznie linia żuchwy). Ale jakie to ma znaczenie przy odpowiedniej pozie do zdjęcia na Instagramie? Bo to właśnie tam została odkryta przez czujnych obserwatorów.

 

Iza na swoim koncie ma już kampanię kostiumów kąpielowych Alpine Butterfly. Może więc niebawem zapozuje także dla Fendi, Versace czy Tommy'ego Hilfigera? Długie blond włosy, jasne oczy i dziecięcy urok – czego chcieć więcej? W końcu już jednej takiej dziewczynie zagwarantowały sukces!

 

glitterglasses

A post shared by IZZY (@izaijzerman) on Apr 5, 2017 at 4:38am PDT

 

bye

A post shared by IZZY (@izaijzerman) on May 11, 2017 at 3:56am PDT

 

when maxim isn't there to make a picture of me..

A post shared by IZZY (@izaijzerman) on Jun 5, 2017 at 9:29am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo