Tę jedną rzecz Kim Kardashian zrobiłaby inaczej, gdyby mogła cofnąć czas
fot. Getty Images

Gwiazdy

Tę jedną rzecz Kim Kardashian zrobiłaby inaczej, gdyby mogła cofnąć czas

Spoiler: Ma to związek z zaręczynami...
07.08.2017

Myśleliście, że jej życie jest idealne? Nic bardziej mylnego. W jednym ze swoich ostatnich wywiadów (tym razem przeprowadzonym przez vlogera, Patricka Starrra) celebrytka wyznała, że jest jedna rzecz, której do dziś żałuje. I – jak można się domyślić – dotyczy ona jej aktywności w social mediach, a konkretnie… na Instagramie.

 

Nie chodzi jednak ani o epatowanie bogactwem, co regularnie zarzucano jej przed paryskim napadem, ani o zwrot w kierunku naturalności, na jaki zdecydowała się po tym tragicznym zdarzeniu. Zresztą tylko pozorny, co zdemaskowały zdjęcia jej niedoskonałego (czyt. niewyretuszowanego) ciała, zrobione na plaży przez paparazzi – tak różne od tych, jakie gwiazda publikuje na swoim profilu. I choć fani mieli wówczas żal do gwiazdy, że wprowadza ich w błąd, Kim najwyraźniej nie wyciągnęła wniosków (mimo że straciła wówczas 100 000 followersów).

 

W wywiadzie przyznała bowiem, że najbardziej żałuje zamieszczenia na Instagramie zdjęcia pierścionka zaręczynowego, jaki w San Francisco podarował jej Kanye. I to tylko dlatego, że (nie uwierzycie!!!)… miała „niezrobione” paznokcie. Gwiazda do dziś żałuje, że tego dnia jej paznokcie były obcięte na krótko. Bo choć takie właśnie nosi na co dzień (w przeciwieństwie do sióstr), to z perspektywy czasu w tak ważnym dniu wolałaby mieć długie i wypielęgnowane pazurki. No cóż Kim, takie jest życie ;)

 

Gadżet: Na basen z... pośladkami Kim Kardashian

 

YES!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct 22, 2013 at 8:41am PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo