Najbardziej stylowe postacie z filmów, które stały się kultowe
fot. Getty Images

Gwiazdy

Najbardziej stylowe postacie z filmów, które stały się kultowe

Gwarantujemy, że znacie je wszystkie!
13.08.2017

Filmowe fashionistki

Często dzieje się tak, że najlepiej ubrane kobiety są fikcyjnymi postaciami z filmów i seriali. Łatwiej jest bowiem stworzyć styl przy pomocy sztabu stylistów niż kreować go na co dzień samej, prawda?

Mimo to inspirują nas one tak, jakby istniały naprawdę. W historii Hollywood znalazło się kilkadziesiąt takich bohaterek – do dziś pamiętamy je właśnie przez to, jak wyglądały. Gwiazdy zabawnych sitcomów, hitowych seriali, na kinowych megaprodukcjach kończąc. Jesteśmy pewne, że pamiętacie je wszystkie.

W wielu przypadkach postać przerosła aktorkę, która ją grała. W końcu bardzo często odnosimy się do Sary Jessiki Parker jako Carrie Bradshaw czy do Vivien Leigh jako Scarlett O'Hary. Piękna Anne Bancroft zniknęła za postacią uwodzicielskiej (i jakże eleganckiej) pani Robinson z Absolwenta, a Jennie Garth to dla wielu po prostu Kelly Taylor z Beverly Hills 90210

 

10 sekretów Śniadania u Tiffaniego – o czym na pewno nie wiedziałyście?

 

Na naszej liście znalazły się również kultowe Czarownice z Eastwick. Postacie stworzone przez Cher, Michelle Pfeiffer i Susan Sarandon są bardzo różne od siebie, ale wszystkie niezwykle stylowe. Następnym razem, gdy będziecie oglądać ten film, zwróćcie szczególną uwagę na ich stylizacje – są obłędne i jakże aktualne w dzisiejszych czasach. 

Które jeszcze postacie uznawane są za najbardziej inspirujące modę? Zajrzyjcie do naszej galerii i przekonajcie się same, że kojarzycie je wszystkie ;-)

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo