Bella Hadid zdradziła czemu niemal nigdy się nie uśmiecha
fot. Getty Images

Gwiazdy

Bella Hadid zdradziła czemu niemal nigdy się nie uśmiecha

Wynika to z jej kompleksów
14.08.2017

20-letnia Bella Hadid zdradziła ostatnio brytyjskiemu The Guardian, czemu prawie w ogóle się nie uśmiecha. Top modelka i jedna z najgorętszych it girls ostatnich lat wyznała, że to wynika z kompleksów. Podobno, mimo wielu lat w branży, wciąż nie czuje się komfortowo, pozując na ściankach przed fotoreporterami. Dlatego przyjmuje pewnego rodzaju pozę i niemal nigdy się nie uśmiecha. Dzięki poważnej minie czuje się bardziej pewna siebie.

 

Bella Hadid zdradza, jak najlepiej pozować na Instagramie

 

fot. Getty Images

 

Czemu Bella Hadid nigdy się nie uśmiecha?

„Od osób, które mnie poznają, słyszę czasem: jesteś całkiem inna niż sobie wyobrażałem. Podobno sprawiam wrażenie niedostępnej i onieśmielam innych. A tak naprawdę uwielbiam kontakty z ludźmi i jestem bardzo otwarta”, wyznała Bella Hadid w rozmowie z The Guardian.

Siostra Gigi to jedna z tych gwiazd, które już jako nastolatki poddały się operacjom plastycznym. Bella Hadid od najmłodszych lat miała problem ze swoim wizerunkiem. Od 13. roku życia farbowała włosy, kilka lat później poddała się operacji nosa, a także wypełniła sobie usta, zwłaszcza górną wargę. Jak widać, nawet piękności walczą z kompleksami, a niektórym pomagają w tej walce chirurdzy. 

Czy operacje plastyczne to w XXI wieku wciąż temat tabu? A może poprawa wyglądu w ten sposób jest już naturalnym elementem życia niemal każdej z nas?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo