Kendall Jenner pośmiewiskiem? Internauci krytykują jej kolejną reklamę
fot. Getty Images

Gwiazdy

Kendall Jenner pośmiewiskiem? Internauci krytykują jej kolejną reklamę

Co tym razem zdenerwowało ludzi w sieci?
05.09.2017

21-letnia Kendall Jenner jest zarazem kochana i nienawidzona. Jedna z największych gwiazd współczesnego modelingu, muza projektantów mody, it-girl, nie ma jakoś ostatnio szczęścia. Czyżby siostra Kim Kardashian zbyt wielu ludziom wyskakiwała już wręcz z lodówki? Miarka się przebrała, świat jest nią zmęczony? A może i całą dynastią Kardashian-Jenner?

Jakiś czas temu internet był oburzony spotem reklamowym Pepsi z Kendall, który w trybie natychmiastowym został wycofany z emisji. Kampania miała propagować pokój, równość i braterstwo, ale fakt, że świat na lepsze zmieniała w niej modelka i puszka napoju, sprawił, że pomysł został wykpiony. Kendall w oficjalnym oświadczeniu przeprosiła za niego, podobnie przedstawiciele firmy Pepsi. Ale to nie wszystko.  

 

 

KENDALL FOR PEPS#pepsi #kendallpepsi #kendalljenner #pub

Post udostępniony przez Kylie was and is Bæ (@kyliefansllm) 13 Kwi, 2017 o 3:58 PDT

 

Kendall Jenner zalicza kolejne wpadki

W międzyczasie ukazało się również wydanie hinduskiego magazynu modowego, na którego okładce pojawiła się nie azjatycka piękność, ale – nie wiadomo czemu – Kendall Jenner. Potem było już tylko gorzej. Modelce dostało się również za reklamę Mango Tribal Spirit jako niepoprawną politycznie – pytano, dlaczego brand, inspirujący się afrykańską sawanną, zatrudnił do kampanii białoskórą Amerykankę.

 

Kendall Jenner pokazała zdjęcie topless

 

Niedługo później Kendall wraz ze swoją młodszą siostrą Kylie stworzyła kolekcję koszulek inspirowanych kultowymi postaciami muzyki – to wkurzyło ludzi jeszcze bardziej. A ostatnio modelka znów oberwała od internautów za reklamę. Tym razem chodzi o współpracę z Adidasem. Marka wybrała Kendall na ambasadorkę kolekcji sportowej Adidas Originals, a przecież Kendall nie ma nic wspólnego ze sportem. Padają pytania: czemu nie wybrano prawdziwej sportsmenki?

 

 

Venus reborn @KendallJenner for #ORIGINALis

Post udostępniony przez adidas Originals (@adidasoriginals) 10 Sie, 2017 o 6:36 PDT

 

Żal Wam Kendall, która ostatnio nie ma szczęścia? Czy ucieszycie się, gdy jej gwiazda przestanie świecić? Jakie jest Wasze zdanie?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo