Jak wyglądały gwiazdy na najgorętszej imprezie nowojorskiego tygodnia mody?
fot. HarpersBazaar.com / Getty Images

Gwiazdy

Jak wyglądały gwiazdy na najgorętszej imprezie nowojorskiego tygodnia mody?

Zobaczcie śmietankę gwiazd na imprezie BAZAAR
11.09.2017

Harper's Bazaar Icons 2017

Już po raz czwarty Carine Roitfeld zaprosiła nas na najgorętszą imprezę nowojorskiego tygodnia mody. Niewiele jest eventów, które na czerwonym dywanie gromadzą taki tłum gwiazd. A Harper's BAZAAR Icons to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych nie tylko New York Fashion Week, ale i całego roku. No może ustępują jedynie gali w MET.

Tym razem globalna dyrektor ds. mody Harper's BAZAAR postanowiła połączyć ze sobą dwa światy – fashion i muzyki. Stąd też wyjątkowy dress code – rock 'n roll black tie, którego interpretacje można było podziwiać na najważniejszych postaciach branży. Były piękne garnitury i suknie, których nie powstydziłaby się Maria Antonina; były typowe małe czarne i szalone looki rodem z lat 70. Reasumując – modowa uczta z największym nagromadzeniem gwiazd na metr kwadratowy.

 

 

Zaczynamy #bazaaricons #harpersbazaarpolska #harpersbazaar #nyc #theweekend #nyfw

A post shared by Harper's Bazaar Polska (@harpersbazaarpolska) on Sep 8, 2017 at 7:50pm PDT

 

Headlinerem wieczoru był The Weeknd, czyli twarz naszego wrześniowego wydania. Musimy zaznaczyć, że Adriana Lima i Irina Shayk również pojawiły się zarówno na okładce, jak i na imprezie. Obecne były też Kim Kardashian, Cindy Crawford, Courtney Love, Kendall Jenner, Brooke Shields, Nicki Minaj, Amber Rose, Nicky i Paris Hilton, Barbara Palvin, Tommy Hilfiger, Naeem Khan, Heidi Klum... oraz setka innych topowych nazwisk show biznesu. Ale największe zainteresowanie wzbudzały... dzieciaki. 

Dzieci świata mody

Tak, okazuje się, że aktualnie najważniejsze w branży są dzieci znanych rodziców. Świat zawsze się nimi interesował, ale nigdy nie było to aż tak wyraźne. Sistine Stallone (córka Sylvestra Stallone) staje się coraz bardziej popularna, nie wspominając już o Hailey Baldwin (córce Stephena Baldwina), która jest popularniejsza od swojego ojca.

 

 

Hailey #bazaaricons #haileybaldwin #redcarpet #harpersbazaarpolska #harpersbazaar #model

A post shared by Harper's Bazaar Polska (@harpersbazaarpolska) on Sep 8, 2017 at 7:52pm PDT

 

Paris Jackson (córka Michaela) jest wręcz wielbiona przez amerykańskie media. Przy tej okazji nie można zapomnieć o Kai i Presleyu Gerberach (dzieciach Cindy Crawford), Brooklynie Beckhamie, Sophie Richie (córce Lionela Richiego) czy chociażby Dylan Penn (jej rodzicami są Sean Penn i Robyn Wright). Młodzieżowa armia trzęsie aktualnie światem mody.

Zobaczcie ich i całą resztę na zdjęciach w naszej galerii. Jak wyglądali na tegorocznych Harper's BAZAAR Icons?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo