Dzięki temu księżna Kate jest w stanie wytrzymać w szpilkach cały dzień
fot. Getty Images

Gwiazdy

Dzięki temu księżna Kate jest w stanie wytrzymać w szpilkach cały dzień

I nie jest to wcale botoks
23.09.2017

Księżna Kate i jej sposób na bolące stopy

Każda kobieta wie, jak trudno jest chodzić w szpilkach. Niezależnie od wysokości obcasów, po jakimś czasie nasze nogi się buntują. Odrętwienie palców, ból pięt, podbicia czy podeszwy stopy zna z własnego doświadczenia chyba każda z nas. Ale czego się nie robi, by być piękną?

 

Wszystko, co dotychczas wiemy o trzecim royal baby

 

Jeśli zastanawiacie się, jak gwiazdy wytrzymują w niebotycznych szpilkach całe dnie, mamy dla Was złą wiadomość – botoks. Tak! Okazuje się, że Victoria Beckham i jej podobne miłośniczki butów na obcasie poddają się specjalnemu zabiegowi. W strategiczne miejsca w podeszwach stóp wstrzykiwany jest botoks, czyli jad kiełbasiany, który paraliżuje nerwy na stopach, a także blokuje impulsy nerwowe pobudzające pracę gruczołów potowych. Dzięki temu nie czują, że... bolą je stopy ;-)

Najlepsze wkładki do butów

Ten dosyć drastyczny zabieg nie jest jednak koniecznością. Ostatnim odkryciem księżnej Kate są pewne wkładki do butów. Podobno zamówiła ich całą serię! A kto jak to, ale Kate Middleton wie, co znaczy chodzenie (bieganie i granie w krykieta) w butach na obcasie.

Alice Bow, bo o jej marce tu mowa, specjalizuje się w tworzeniu komfortowych wypełniaczy do butów, które podobno działają cuda. Można je zamówić przez internet, a najtańsza wersja kosztuje ok. 100 złotych.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo