Kobiety oszalały na punkcie prostych balerin, które miała na sobie Meghan Markle
fot. Getty Images

Gwiazdy

Kobiety oszalały na punkcie prostych balerin, które miała na sobie Meghan Markle

Na pierwszym wspólnym wyjściu z księciem Harrym
26.09.2017

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pojawili się oficjalnie razem w Toronto. Aktorka towarzyszyła swojemu ukochanemu podczas zawodów dla niepełnosprawnych Invictius Games, których książę jest pomysłodawcą. Oczywiście wzrok świata skierowany był na gwiazdę serialu „W garniturach”. 

Meghan Markle w wersji casualowej

Meghan w mistrzowski sposób „rozegrała” swoją stylizację. Prosta, ale nonszalancka. Gwiazda miała na sobie jeansy z przetarciami marki Mother, które połączyła z luźną białą koszulą. Zestaw, który znamy (i często nosimy) od lat. Meghan uzupełniła strój dużą brązową shopperką marki Everlane Leather Market, która nadała całości bardzo codzienny charakter. Do tego założyła okulary przeciwsłoneczne w stylu lat 50. od Finlay & Co. Jednak – jak się okazało – to jej proste baleriny zrobiły największą furorę. 

 

Meghan Markle i krytyka za jej okładkę dla Vanity Fair

 

Meghan Markle podczas Invictius Games 2017 miała na sobie proste baleriny w szpic z niewielką kokardką. Model „Natalie” pochodzi ze stałej kolekcji Sary Flint i kosztuje ok. 1800 złotych. Ze sklepu internetowego nowojorskiej projektantki zniknęły one w kilka chwil. Aktualnie dostępne są jedynie w niestandardowych rozmiarach, takich jak 35. Jakieś chętne?

 

 

  

 

Prince Harry ile Merve ilk kez elele #princeharry #meghanmarkle

A post shared by Pelin Kaya (@modavesosyete) on Sep 25, 2017 at 11:01pm PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo