Jedyny wnuk Jackie Kennedy sprawi, że Twoje serce zabije szybciej
fot. Getty Images

Gwiazdy

Jedyny wnuk Jackie Kennedy sprawi, że Twoje serce zabije szybciej

John Bouvier Kennedy Schlossberg jest boski?
01.10.2017

John Bouvier Kennedy Schlossberg to jedyny wnuk byłej pary prezydenckiej USA, który po woli wchodzi do świata mediów. Mimo, że na razie nie planuje kariery w polityce, to jest o nim coraz głośniej. Nie tylko ze względu na to, że jego dziadkami byli John Fitzgerald Kennedy i Jacqueline Kennedy, ale dlatego, że 24-latek jest niezwykle przystojnym młodzieńcem.

John Bouvier Kennedy Schlossberg, wnuk Jackie Kennedy

Absolwent słynnej uczelni Yale przez lata mieszkał w Japonii, gdzie jego matka Caroline Kennedy Schlossberg była ambasadorem Stanów Zjednoczonych. Już w wieku 18 lat zainicjował akcję non-profit, która poskutkowała propagacją energooszczędnych żarówek wśród biednych mieszkańców Nowego Jorku. Nie tylko zebrał na ten cel konkretną sumę pieniędzy, ale przede wszystkim ceni się go za działania uświadamiające ludzi o tak ważnej sprawie jaką jest oszczędność energii w XXI wieku.

Podobnie jak jego matka i siostry próbował swoich sił w dziennikarstwie. Jego artykuły pojawiły się na łamach znaczących tytułów jak: The Yale Herald, Time, The Washington Post i Politico. Nazwisko zobowiązuje, dlatego udziela się charytatywnie i coraz częściej pojawia się publicznie mówiąc głośno o ważnych dla kraju sprawach. 

Mimo, że wychował się w wierze katolickiej (religia jego matki i dziadków), otwarcie mówi o swoich żydowskich korzeniach. Niedawno był na stażu w Departamencie Stanów Zjednoczonych, a za chwilę zaczyna studia prawnicze na Harvardzie. Już niedługo na pewno o nim usłyszymy, ale na razie pozostaje nam obserwować go na Instagramie. Chyba każda babcia byłaby na pewno dumna z takiego wnuczka, prawda?

 

 

Ant man irl

Post udostępniony przez Jack Schlossberg (@jackuno) 12 Lip, 2017 o 12:30 PDT

 

 

Gonna name him Fuki or Nutroll or Rabbit or Maestro or Big Data or Richard or maybe Pickle or Angus. He's my brotherPost udostępniony przez Jack Schlossberg (@jackuno) 2 Lip, 2017 o 6:09 PDT

 

 

On Saturday, I paddled around manhattan! And I wrote about it for New York Magazine! Link in bio lol!!

Post udostępniony przez Jack Schlossberg (@jackuno) 8 Sie, 2017 o 8:08 PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo