BAZAAR świętuje 150-lecie w Ritzu podczas Paris Fashion Week
fot. HarpersBazaar.com

Gwiazdy

BAZAAR świętuje 150-lecie w Ritzu podczas Paris Fashion Week

Glenda Bailey i Stephen Gan zaprosili na najbardziej eksluzywne party w Paryżu
03.10.2017

Harper's Bazaar świętuje swoje 150-lecie na Paris Fashion Week

 Przez cały rok świętujemy swoje 150-lecie. Jesteśmy najstarszym magazynem mody na świecie, a to wystarczający powód, żeby strzelały korki od szampana. Tworzyliśmy i nadal tworzymy dla was historię mody.

Po Los Angeles, Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie nareszcie przyszedł czas na Paryż. To tam Glenda Bailey (redaktor naczelna Harper's Bazaar) wraz ze Stephenem Ganem (dyrektorem kreatywnym magazynu) zaprosili grono znakomitych gości do Ritza. Świat mody aktualnie przebywa na Paris Fashion Week, nic więc dziwnego, że event odbył się właśnie tam.

Toast za najstarszy magazyn modowy świata wzniosły najważniejsze osoby w branży i topowi projektanci mody – Christopher Kane, Alber Elbaz, Jonathan Saunders, a także Gosia Baczyńska. Jednak największe zainteresowanie paparazzich wzbudziły Emily Ratajkowski oraz Courtney Love. Ta ostatnia pojawiła się w towarzystwie Bean Cobain – swojej córki ze związku z Kurtem Cobainem. 

 

 

Nie mogło również zabraknąć naszej wysłanniczki – Kara Becker z Harper's Bazaar Polska tak wspomina bankiet: „To był magiczny wieczór w kameralnej części przepięknego hotelu Ritz. W niewielkim, częściowo zadaszonym ogrodzie zebrała się cała śmietanka świata mody. Wchodząc, przywitałam się z redaktor naczelną amerykańskiego wydania Harper's Bazaar, Glendą Bailey – niezwykle dumną z tak bogatego dziedzictwa magazynu. Zaraz za mną wchodziła dyrektor kreatywna Diora, Maria Grazia Chiuri, a tuż za nią Pierpaolo Piccioli (Valentino). Nie mogło zabraknąć też Emily Ratajkowski, przyjaciółki Bazaar, która na przyjęciu zadebiutowała z nową, krótszą fryzurą. W złotej, lejącej mini robiła niesamowite wrażenie. Bardzo ucieszyła się, że polskie wydanie tak prężnie się rozwija, z uśmiechem deklarując: „Przecież ja też jestem Polką!”. Piękne złoto-białe wnętrze, kelnerzy serwujący najlepszego szampana i stosy albumu Harper's Bazaar: „150 Years: The Greatest Moments”, który Glenda wydała z okazji okrągłej rocznicy… To był jeden z najważniejszych wieczorów paryskiego tygodnia mody” – komentuje Kara.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo