Jakiej muzyki słucha królowa Elżbieta II na swoim iPodzie?
fot. Getty Images

Gwiazdy

Jakiej muzyki słucha królowa Elżbieta II na swoim iPodzie?

Tak, dobrze przeczytałyście
03.10.2017

Jeśli myślicie, że brytyjska arystokracja, żywy symbol tradycji i konserwatyzmu, nie korzysta z dobrodziejstw najnowszych technologii, jesteście w błędzie. Najlepszy przykład to brytyjska królowa, która nie rozstaje się ze swoim iPodem. A właściwie dwoma, które trzyma w różnych miejscach rozległego pałacu. Ciekawostka? Jeden z nich dostała w prezencie od prezydenckiej pary – Michelle i Baracka Obamów podczas ich wizyty w 2009 roku! Chcecie wiedzieć, co znajduje się na królewskiej playliście? Przychodzimy z pomocą.

 

Alkohol sposobem na długowieczność królowej Elżbiety II?

 

Ulubione piosenki królowej

Nie znamy tytułów konkretnych kawałków, ale wiemy, jakie Elżbieta II ma preferencje muzyczne. „Jest wielką fanką musicali, hymnów narodowych (zaskoczeni?), ballad szkockich oraz... hitów Beach Boysów z California Girls na czele. Lubi Eltona Johna i piosenkę żołnierską” – wyznaje Ingrid Seward, autorka książki „My Husband & I”, traktującej o małżeństwie monarchini z księciem Filipem (niebawem ukaże się na rynku). „Potrafi też grać na fortepianie i ma niezły głos” – dodaje pisarka, która od 20 lat dokumentuje życie królewskiej pary.

 

7 niewiarygodnych faktów o królowej Elżbiecie II

 

Co dokładnie znajduje się w pamięci iPoda Elżbiety II, nie jesteśmy pewni. Ale może to wiedzieć służba krzątająca się po pałacu. Gdy sprzęt szwankuje, królowa czasem pyta o radę przedstawicieli młodszego pokolenia. Czy podpytuje ich także o nowości muzyczne?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo