Specjaliści komentują co stanie się z ustami Kylie w czasie ciąży
fot. Getty Images

Gwiazdy

Specjaliści komentują co stanie się z ustami Kylie w czasie ciąży

Czy Kylie wróci do stanu sprzed metamorfozy?
03.10.2017

Kylie Jenner w ciąży

Jeszcze będąc nastolatką, Kylie Jenner stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie. A pomogły jej w tym jej kompleksy. W jaki sposób? Podobno niedługo po tym, gdy jakiś chłopak skomentował jej bardzo wąskie (naturalne) usta, dziewczyna postanowiła to skorygować. W efekcie zmieniła całkowicie swój wygląd i stała się dla wielu mężczyzn obiektem pożądania. Spełniła swoje marzenie i głęboko pogrzebała swoje kompleksy. Czyżby teraz wszystko miało się zmienić?

Niedawno najgorętszym newsem naszego globu stała się informacja na temat jej ciąży z Travisem Scottem. Z tego powodu celebrytka prawdopodobnie będzie musiała zrezygnować z jakichkolwiek zabiegów plastycznych i estetycznych. Specjaliści odradzają bowiem w tym czasie takie ingerencje w organizm, zwłaszcza gdy w grę wchodzą wszelkiego rodzaju wypełniacze. 

 

Metamorfoza Kylie Jenner

 

Chirurg Simon Ourian zyskał sławę właśnie dzięki stworzeniu nowego wizerunku Kylie Jenner. W wywiadzie dla nowojorskiego magazynu Page Six mówi teraz: „Zawsze zalecam kobietom zaprzestanie jakichkolwiek działań z pogranicza chirurgii estetycznej, jak tylko dowiedzą się o tym, że są w ciąży. Niestety wciąż nie wiemy, jaki wpływ na płód mają popularne wypełniacze, dlatego lepiej nie ryzykować”. Jak postąpi Kylie, dowiemy się zapewne niedługo. Nie należy się jednak spodziewać, że Kylie Jenner straci usta z dnia na dzień. Zastosowane przez nią najnowocześniejsze stałe wypełniacze na pewno utrzymają swój nadnaturalny efekt jeszcze przez dłuższy czas.

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo