Teraz będzie można ubrać się zupełnie jak księżna Diana
fot. Getty Images

Gwiazdy

Teraz będzie można ubrać się zupełnie jak księżna Diana

Jak zrobiła to choćby... Naomi Campbell
05.10.2017

Choć w tym roku przypada 20. rocznica śmierci księżnej Diany, jej styl wciąż inspiruje (w końcu dobry gust jest ponadczasowy). Zwłaszcza teraz, na fali powrotu popularności mody z lat 80. i 90., która święci triumfy już od kilku sezonów. I nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Najlepszy dowód? Światowe wybiegi, w tym ostatni pokaz założonej przez Virgila Abloha marki Off-White, który odbył się podczas niedawno zakończonego Paris Fashion Week.

 

Kolekcja Off-White inspirowana księżną Dianą 

Fani Lady Di nie kryli entuzjazmu, jako że cała kolekcja, zgodnie z naszą zapowiedzią, w całości dedykowana była właśnie księżnej. Na wybiegu można więc było zobaczyć modelki ubrane niemal identycznie, jak Królowa Ludzkich Serc nosiła się przed laty, tyle że ze współczesnym sznytem. Wśród propozycji Off-White znalazły się zarówno stylizacje casualowe, jak i formalne. Na dzień, na wieczór, a nawet... na jogging. Wieńczyły je buty zaprojektowane przez Virgila Abloha wspólnie ze słynnym projektantem obuwia, Jimmym Choo.

 

Stroje w stylu księżnej w Paryżu zaprezentowały m.in. tegoroczna debiutantka, a jednocześnie gwiazda fashion weeków, Kaia Gerber oraz Naomi Campbell. Top modelka lat 90. zamykała show, ubrana w żakiet z asymetryczną falbaną i.. krótkie sportowe legginsy. Ten i więcej looków znajdziecie w naszej galerii. Wraz z ich prototypami – oryginalnymi stylizacjami Lady Di.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo