9 sposobów Meghan Markle na idealną sylwetkę
fot. Getty Images

Gwiazdy

9 sposobów Meghan Markle na idealną sylwetkę

Jest najlepszym dowodem na to, że to działa!
04.10.2017

Jak dba o figurę Meghan Markle?

Można ją lubić lub nie, ale jedno trzeba jej przyznać – Meghan Markle ma doskonałą figurę. A my wiemy, co robi, że jej się to udaje. 

1. Uprawia jogę

Nie jesteśmy zaskoczone, w końcu jej mama jest joginką. Meghan od najmłodszych lat pobierała więc lekcje i nie znudziło jej się do dziś. „Jest tak wiele korzyści z uprawiania tej dyscypliny – większa elastyczność i siła mięśni, lepsze samopoczucie, wyciszenie, a tym samym niższy poziom stresu, no i śpi się o wiele lepiej” – wylicza gwiazda w wywiadzie dla Best Health.

 

#BTS of my cover shoot for @besthealthmag #comingsoon @duncanyoga #yoga

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on Mar 5, 2016 at 10:06am PST

2. Biega

Ale jak mówi, mniej niż kiedyś. Z wiekiem kolana radzą sobie trochę gorzej. Jest jeszcze jeden problem – pracę na planie (serialu „W garniturach” – przyp. red.) gwiazda zaczyna bardzo wcześnie, z domu musi wyjść już o godz. 4.15. Nie ma więc wiele czasu na jogging. Woli pospać choć trochę.

3. Unika potraw, które sprawiają, że czuje się ociężała

„Staram się jeść zdrowo” – wyznaje. „Przede wszystkim warzywa oraz ryby, co nie znaczy, że nie jestem smakoszem” – dodaje.

 

Yes, please! #theresnoplacelikehome #sushi

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on Nov 29, 2016 at 12:22pm PST

4. Nie rezygnuje z rzeczy, które lubi

Nawet, jeśli mowa o frytkach, makaronach i innych węglowodanach, do których ma absolutną słabość. I potrafi odżywiać się nimi przez cały dzień. Ale – jak zaznacza – nie wówczas, gdy akurat gra. Bardzo uważa wtedy na to, co nakłada na talerz… No, może poza weekendem. Wtedy pozwala sobie na więcej. 

5. Potrafi sama się motywować

Filmów z lekcjami fitnessu, które trzyma w domu, nie pokrywa kurz. Meghan nie ma też oporów, żeby biegać samotnie. „Umiejętność samodzielnego motywowania się to połowa sukcesu” – twierdzi, i nie jest gołosłowna. Nagrodą jest dla niej lepsze samopoczucie – świadomość, że zrobiła coś dla siebie. „Czasem nie jest łatwo się zebrać, ale myślę wtedy, jak świetnie będę się czuła już po treningu. Niemalże euforycznie”. I idzie pobiegać. 

6. Wie, jak ważny jest odpoczynek

„Pozwalam sobie na relaks. Mimo że prowadzę aktywny tryb życia, zawsze znajdę czas (chociaż godzinkę), by pooglądać telewizję, przytulić się do swoich psów albo napić się wina”.

 

My loves #adoptdontshop #happysunday

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle) on Oct 23, 2016 at 2:59pm PDT

7. Pije zielone koktajle

„Mam poczucie, że picie kawy w dalszej perspektywie nie przynosi wiele korzyści” – powiedziała magazynowi Shape. „Wolę sięgać po naturalne źródła energii, takie jak zielone smoothies. Doskonale stawiają mnie na nogi”. 

 

6 banalnie prostych przepisów na smoothies

 

8. Gotuje w domu

„Kocham gotować i staram się to robić codziennie, nawet jeśli przyrządzam wyłącznie pesto, które później wkładam do lodówki (na później). Świadomość, że zrobiłam coś sama, daje mi powód do dumy” – mówi. Przy okazji podkreślając, że domowe jedzenie jest najświeższe, a więc najzdrowsze.

9. Pije z umiarem

Jak wspominaliśmy, nie odmawia sobie kieliszka wina, ale nie sięga po nie zbyt często. „Najlepiej, gdy jest jakiś powód” – dodaje. Czy randka z księciem Harrym wystarczy? ;)

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo