Kim jest tajemniczy chłopiec z pokazu Chanel?
fot. Imax Tree / Free

Gwiazdy

Kim jest tajemniczy chłopiec z pokazu Chanel?

Poznaj Hudsona Kroeninga
06.10.2017

Kim jest Hudson Kroening

Podczas minionego miesiąca mody córka modelki Cindy Crawford, 16-letnia Kaia Gerber zachwycała i za każdym razem skradała show. Na pokazie Chanel na sezon wiosna-lato 2018, który otwierała, nie mogło być inaczej. Tym razem podzieliła wybieg oraz zainteresowanie publiczności i mediów ze sporo młodszym od siebie modelem, ale królującym na widowiskach Chanel od wielu sezonów (można spokojnie nazwać go ich weteranem).

A mowa o 9-letnim chrześniaku i protegowanym Karla Lagerfelda Hudsonie Kroeningu. W świecie projektanta chłopiec zajmuje specjalne miejsce. Tuż obok gwiazdy modelingu Baptiste’a Giabiconi’ego oraz asystenta Sebastien’a Jondeau. W wywiadzie dla New York Time Magazine projektant stwierdza: ,,Są dla mnie jak rodzina, której wcale nie mam. Dobrze jest mieć synów, ale bez tych wszystkich problemów, jakie przysparzają ci prawdziwi”. Problemów Hudston może i nie przysparza, ale do figli jak najbardziej jest chętny. Wystarczy wspomnieć, jak podszedł do swojego wujka i bezceremonialnie go zwolnił (za namową i dopingiem Cary Delevigne).

10 ekscentrycznych zwyczajów Karla Lagerfelda

 

 

According to Hudson, we all got fired... Including Karl

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on Jan 23, 2014 at 6:49am PST


Zwolnił Karla Lagerfelda

Był maluszkiem, kiedy po raz pierwszy pojawił się na wybiegu obok swojego ojca modela Brada Kroeniga w 2010 r. na pokazie Chanel. Chłopiec został zaproszony na kolejne, ale już bez swojego taty… Dało to początek jego regularnemu uczestnictwu w pokazach paryskiego domu mody. Na pokazach się kończy. Wziął także udział w dwóch kampaniach marki- z Joan Smalls a następnie z Carą Delevigne i Pharrellem Williamsem. Zagrał też w niemym czarno-białym filmie.

 

 

Wartymi odnotowania są ubrania w jakich wystąpił młody model – w bluzie i t-shirtcie z podobizną ukochanej kotki Lagerfelda Choupette.
Konto Instagramowe prowadzone przez ojca chłopca ma ponad 33 tysiące obserwatorów. Profil daje nam możliwość oglądania zdjęć z życia małej muzy projektanta – od tych wakacyjnych z młodszym bratem poprzez selfie z Gigi Hadid, a skończywszy na uwiecznionej zabawie na koncercie Justina Bibera.
Hudson na ostatnim pokazie, ubrany w tweedowy kombinezon, ze swoimi blond włosami i ironicznym uśmieszkiem, wyglądał niczym Mały Książę. Wspólnie z Karlem Lagerfeldem pozdrawiał przybyłych gości. Czyżby kreator widział w nim swojego przyszłego dziedzica ?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo