Ludzie chcą zabić „Samanthę Jones”
fot. Getty Images

Gwiazdy

Ludzie chcą zabić „Samanthę Jones”

Jednak jest szansa na Seks w wielkim mieście 3?
05.10.2017

„Seks w wielkim mieście 3” jednak się wydarzy?

Fanki „Seksu w wielkim mieście” bardzo liczyły na kontynuację tego kultowego serialu, który doczekał się jak wiadomo swojej wersji kinowej. Wielokrotnie spekulowano na temat trzeciej części filmu. Wydawać by się mogło, że aktorki nie pozwolą sobie na to, by zawieść miłośników historii czterech przyjaciółek. Pytane o to w wywiadach, pozostawiały temat otwarty. Dobre zagranie PR-owe czy może wiedziały, że jest jakaś szansa?

 

Sarah Jessica Parker nosi te buty od dekady – nie są to manolo blahniki

 

Ostatnio wszelkie nadzieje na „Seks w wielkim mieście 3” rozwiała Kim Cattrall, która w jednym z wywiadów kategorycznie zaprzeczyła, by były takie plany. Ponadto pozwoliła sobie na krytykę swojej koleżanki z planu – Sary Jessiki Parker. Nie wiadomo, dlaczego serialowa Samantha Jones postanowiła iść na otwartą wojnę z Carrie Bradshaw. W końcu „Seks w wielkim mieście” jest jedynym sukcesem w jej karierze. Producenci twierdzą, że podobno nie dojdzie do produkcji kolejnej części filmu, gdyż Kim Cattrall miała zbyt wygórowane wymagania, a także zażyczyła sobie zbyt wielkiej gaży.

 

 

Internet ma na ten temat wiele do powiedzenia, z Perezem Hiltonem na czele. Słynny hollywoodzki bloger zaproponował, by producenci po prostu zabili Samanthę Jones i stworzyli bez niej kolejną część kultowego już obrazu. Internauci podłapali ten pomysł i wymyślają, w jaki sposób może zginąć bohaterka serialu. Taka szkoda...

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo