71-letnia Susan Sarandon i jej styl na przestrzeni lat
fot. Getty Images

71-letnia Susan Sarandon i jej styl na przestrzeni lat

Wciąż inspiruje!
09.10.2017

Ikona stylu – Susan Sarandon

Susan Sarandon skończyła 71 lat (wiele z Was na pewno nie może w to uwierzyć). I jest jedną z tych gwiazd, tych kobiet, które udowadniają, że niezależnie od wieku można wyglądać bosko. Aktorka i laureatka Oscara nie wstydzi się swojej figury, z przyjemnością chwali się swoim obfitym biustem i zgrabnymi nogami. Wzbudza przez to wiele kontrowersji, w końcu kobiecie w tym wieku nie przystoi? Bzdura!

 

Poznaj styl Diane Keaton – ikony Hollywood

 

Kadr z filmu Thelma & Louise / fot. Getty Images

 

Susan Sarandon od początku swojej kariery uznawana była za buntowniczkę, a raczej modową hazardzistkę. Próbowała nowych rzeczy, ryzykowała, miksowała z pozoru nie pasujące do siebie ubrania i lansowała trendy od początku swojej kariery w latach 70.

Jej rude włosy i wielkie oczy były jej znakiem rozpoznawczym i są w sumie do dziś. Jednak przede wszystkim aktorka (oprócz niezaprzeczalnego talentu) słynie z bezkompromisowości jeśli chodzi o styl. Nieważne, czy były to chłopięce stylizacje, garnitury w połączeniu z martensami, które nosiła na czerwone dywany, czy wyzywające kreacje. Jej styl w piękny sposób ewoluował z wiekiem. 

Dziś Susan Sarandon pokazuje światu, jak wygląda silna kobieta w XXI wieku. Nie wstydząca się swojego ciała, wieku i... romansowania z młodszymi mężczyznami. Od lat 80. nosi męskie komplety, które potrafi wystylizować w niezwykle sensualny sposób. Mimo że szpilki już dawno zamieniła na płaskie buty, a na nosie ma zawsze okulary przeciwsłoneczne, mając 71 lat wciąż wygląda sexy! I chyba nikt nie zaprzeczy, że mimo upływu lat, Susan Sarandon jest wciąż ikoną stylu i kobietą, którą warto się inspirować. 

 

 

Cannes 1978 #TBT

A post shared by Susan Sarandon (@susansarandon) on May 18, 2017 at 2:41am PDT

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie