Poznajcie kuzynkę Kylie i Kendall Jenner. Ma szansę na wielką karierę?
fot. Getty Images

Gwiazdy

Poznajcie kuzynkę Kylie i Kendall Jenner. Ma szansę na wielką karierę?

Kim jest Natalie Zettel?
10.10.2017

Natalie Zettel ma 18 lat. Czy jest skazana na sukces? Kuzynka sióstr Kardashian-Jenner bardzo rzadko pojawia się w mediach, jednak te są nią coraz bardziej zainteresowane. Nic dziwnego, w końcu ile można oglądać wciąż te same twarze?

Kim jest Natalie Zettel?

Natalie Zettel jest córką młodszej siostry Kris Jenner – Karen Houghton. Karen niestety nie ma zbyt dobrych kontaktów z Kris, która nie pochwala jej stylu życia. Jakiś czas temu plotkarskie media rozpisywały się na temat kłopotów z narkotykami, romansów i problemów z policją, jakie w swoim życiu miała Karen. Może też dlatego jej córka Natalie ma takie trudności z wejściem do mainstreamowych mediów?

 

Kendall Jenner pośmiewiskiem? Zaliczyła kolejną wpadkę

 

Na razie te muszą posiłkować się jej social mediami. 18-letnia Natalie Zettel często wrzuca tam zdjęcia ze swoją mamą i babcią Mary Jo Campbell, która jest również babcią Kendall, Kylie i spółki. Kylie Jenner na cześć Mary Jo stworzyła specjalną linię do makijażu ust.

Natalie, która dopiero co skończyła liceum, zaczyna coraz mocniej zaznaczać swoją obecność w internecie. A wśród jej zdjęć ze sławną rodziną jest coraz więcej tych w stylu aspirującej modelki. Czy Natalie Zettel ma szansę na karierę? Bo jak widać, bardzo jej na tym zależy. 

 

 

"What we seek we shall find" -Ralph Waldo Emerson

A post shared by @nataliezettel on Oct 5, 2017 at 7:57am PDT

  

 

Happy Mother's Day to all you beautiful mommas, without you we wouldn't be here

A post shared by @nataliezettel on May 14, 2017 at 9:57am PDT

 

 

Missed you

A post shared by @nataliezettel on Mar 3, 2016 at 9:58am PST

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo