To teraz o niej huczy internet. Kim jest przyjaciółka Meghan Markle?
źródło: instagram.com/jessicamulroney

Gwiazdy

To teraz o niej huczy internet. Kim jest przyjaciółka Meghan Markle?

Dowiedzcie się więcej o Jessice Mulroney
17.10.2017

Kim jest Jessica Mulroney?

Wszystko co związane z Meghan Markle wzbudza emocje. W końcu aktorka popularnego serialu wiedzie życie, o którym marzą kobiety na całym świecie. Dziewczyna znikąd wygrywa nareszcie casting do nowego serialu, potem poznaje księcia i czeka ją bajeczny ślub. To tak w skrócie, by wytłumaczyć fenomen, który obserwowałyśmy kilka lat temu przy okazji Kate Middleton.

Ale o co chodzi z nową internetową obsesją? Ta ma na imię Jessica Mulroney, jest stylistką i najbliższą przyjaciółką Meghan Markle. To właśnie na niej skupia się ostatnio zainteresowanie internautów. 

 

Wiadomo kiedy książę Harry i Meghan Markle wezmą ślub?

 

36-letnia Jessica Mulroney zasłynęła dotychczas stylizacjami dla żony premiera Kanady, Sophie Gregoire Trudeau. Jej mężem jest Ben Mulroney, syn byłego premiera Kanady – Briana Mulroney’a. Teraz jej nazwisko pojawia się przy okazji zaręczyn księcia Harry’ego. 

 

  

Podobno Jessica poznała Meghan lata temu, gdy ta nagrywała odcinki serialu „W garniturach” w Kanadzie. Jak donosi brytyjski Harper's Bazaar – połączyła ich miłość do jogi. Podobno, gdy książę Harry odwiedzał Meghan na planie, to właśnie Jessica i jej mąż Ben wyprawiali dla nich kolacje u siebie w domu, bo para chciała uniknąć publicznych miejsc, a co za tym idzie paparazzich. 

Media spekulują, że jeśli dojdzie do rychłego ślubu Harry'ego i Meghan, to właśnie Jessica będzie świadkową ze strony aktorki. Czas pokaże. A na razie gros followersów Jessiki Mulroney na Instagramie rośnie.

 

 

Life gets rough... Share a glass @meghanmarkle

A post shared by Jessica Mulroney (@jessicamulroney) on Sep 30, 2016 at 5:00pm PDT

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo