Księżna Kate w najmodniejszej fryzurze sezonu
fot. Getty Images

Gwiazdy

Księżna Kate w najmodniejszej fryzurze sezonu

Obcięła włosy?
13.11.2017

Kate Middleton w nowej fryzurze

Odkąd weszła do brytyjskiej rodziny królewskiej jest niekwestionowaną ikoną stylu. Umiejętnie łączy ubrania od światowej sławy projektantów z propozycjami popularnych sieciówek. Konsekwentnie wybierając te utrzymane w duchu klasycznej elegancji. Księżna Kate od lat jest wierna także jednej fryzurze – długim włosom układającym się w naturalne fale. Tym bardziej zaskakuje więc, że w miniony weekend pojawiła się publicznie w całkiem nowym uczesaniu.

 

Ulubione buty księżnej Kate kupisz przez internet i nie zbankrutujesz

 

Long bob księżnej Kate

Podczas wczorajszych uroczystych obchodów Remembrace Sunday (dnia pamięci brytyjskich żołnierzy oraz cywilów uczestniczących w wojnach światowych) wystąpiła obok królowej oraz innych przedstawicieli brytyjskiej arystokracji w jednym najmodniejszych aktualnie cięć. Mowa o long bobie, czyli równo ściętych włosach sięgających kości obojczykowych. Fryzurze, którą w tym sezonie szczególnie upodobały sobie gwiazdy. Noszą ją m.in. Victoria Beckham, Emma Roberts czy Taylor Swift.

 

Księżna Kate i jej sposób na piękną cerę. Tajemnicę zdradziła makijażystka

 

Księżna zdecydowała się lekko podwinąć końcówki, a na głowę włożyć elegancki kapelusz (jakże by inaczej). A do tego kolczyki z perłami. I trzeba przyznać, że jak zwykle wyglądała bardzo szykownie. Nie martwcie się jednak, Kate nie musiała obcinać włosów, by uzyskać efekt long boba. Zawdzięcza go trikom fryzjerów. Czyżby jednak przygotowywała się do trwałej zmiany fryzury? Czas pokaże.

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo