Lady Amelia Windsor to najmodniejsza członkini rodziny królewskiej
fot. Getty Images

Lady Amelia Windsor to najmodniejsza członkini rodziny królewskiej

Jej Instagram jest naprawdę świetny
04.12.2017

Kim jest lady Amelia Windsor?

Mimo, że jest dopiero 36. w kolejce do brytyjskiego tronu, to lady Amelia Windsor wzbudza coraz większe zainteresowanie. Należy do tej samej agencji modelek co Kate Moss i Cara Delevingne, a brytyjski magazyn „Tatler” nazwał ją „najpiękniejszą członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej”. A co więcej można powiedzieć na jej temat?

 

Kim jest Lady Laura Burlington – najbardziej szykowna arystokratka?

 

Lady Amelia Windsor ma 21 lat i jest córką dr Sylvany Tomaselli i George'a Windsora, hrabiego St Andrews, który jest najstarszym synem Edwarda – księcia Kentu (kuzyna królowej Elżbiety II). Jednak jej związek z rodziną królewską jest raczej na piśmie. Studiuje na uniwersytecie w Edynburghu i prowadzi dość... normalne jak na arystokratkę życie.

Profil na Instagramie, który prowadzi jest mało królewski, ale niezwykle interesujący. Na razie obserwuje ją prawie 22 tysiące osób. Amelia Interesuje się sztuką, modą i podróżami. Oprócz zdjęć z rajskich wakacji, pokazuje również codzienne życie ze znajomymi w szkockiej stolicy. Tylko od czasu do czasu siada w pierwszym rzędzie na pokazach mody i chodzi na wybiegach u Dolce & Gabbana. Zwykła niezwykła lady Amelia Windsor! 

 

 

Grrrrrr

A post shared by Mel Windsor (@amelwindsor) on Jul 25, 2015 at 8:44am PDT

 

 

Flamenco

A post shared by Mel Windsor (@amelwindsor) on Apr 8, 2017 at 3:34am PDT

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie