28-letnia wnuczka Elvisa Presley'a to wschodząca gwiazda Hollywood
fot. Getty Images

Gwiazdy

28-letnia wnuczka Elvisa Presley'a to wschodząca gwiazda Hollywood

Kim jest Riley Keough?
06.12.2017

Riley Keough ma szansę na wielką karierę

Historia 28-letniej Riley Keough zasługuje na niezłą biografię. Aktorka to córka Lisy Marie Presley i wnuczka Elvisa Presleya. Przez dwa lata jej ojczymem był Michael Jackson. Zaś dzieciństwo spędziła w podróżach między Los Angeles, oraz słynnymi posiadłościami największych gwiazdorów muzyki w historii – Neverland i Graceland. Riley Keough jest po prostu skazana na sukces.

 

Styl Elvisa Presleya jest teraz bardziej aktualny niż kiedykolwiek

 

Wnuczka Elvisa Presleya nie ucieknie od swojej sławnej rodziny, chociaż pracuje na własne nazwisko nie chwaląc się koneksjami. Jednak jej życie nie było usiane różami. Niezwykle bogata matka, która miała problem z alkoholem, związała się z biednym muzykiem z Chicago Dannym Keough. Riley rzuciła szkołę średnią, by zrobić karierę w telewizji. Zagrała kilka nieznaczących ról, a także pojawiła się kasowych produkcjach takich jak „Mad Max”. Wnuczka Elvisa próbowała również kariery jako modelka. Niewiele osób wie, że wyreżyserowała kilka teledysków. Podobnie jak dziadek ponad wszystko kocha muzykę, jednak swoją przyszłość wiąże z filmem. 

Ostatnio Riley Keough zagrała w thrillerze Stevena Soderbergha „The Girlfriend Experience”. Za tę właśnie rolę otrzymała nominację do Złotego Globu. Branża mówi, że ma to coś i wróży jej wielką karierę. Tylko w przyszłym roku aktorka zagra w filmie Davida Roberta Mitchella „Under the Silver Lake”, obrazie Larsa von Triera o seryjnym mordercy – „The House Tat Jack Built” i produkcji Jeremiego Saulniera „Hold the Dark”.

Czy widzicie w niej podobieństwo do jej dziadka Elvisa Presleya? Jeśli nie widać go na pierwszy rzut oka, na pewno drzemie ono w jej wnętrzu. Talent odziedziczyła w genach.

 


fot. Getty Images

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo