To są dopiero dobre geny. Zobaczcie 65-letnią matkę Naomi Campbell
fot. Getty Images

Gwiazdy

To są dopiero dobre geny. Zobaczcie 65-letnią matkę Naomi Campbell

Zobaczcie jak wygląda Valerie Morris-Campbell
07.12.2017

Kim jest Valerie Morris-Campbell?

47-letnia Naomi Campbell wygląda jakby czas nie miał na nią żadnego wpływu. Piękna top modelka, jedna z oryginalnych it-girls wciąż zadziwia. Okazuje się, że pewnie obok wielu upiększających zabiegów, maseczek i setek wizyt u kosmetyczki, jej tajemnica tkwi w genach. Dowodem na to jest jej nieskazitelnie piękna matka Valerie Morris-Campbell, która ma 65 lat. To właśnie ona towarzyszyła swojej córce podczas gali British Fashion Awards w Londynie. Ich wspólne zdjęcia ze ścianki wzbudziły zainteresowanie na całym świecie. Nic dziwnego – wyglądają jak niezwykle urodziwe siostry!

Skąd zatem te geny?

Valerie Morris-Campbell to była tancerka i modelka, której partner zostawił ją samą, gdy ta była w czwartym miesiącu ciąży z Naomi. Od tamtej pory imię ojca gwiazdy pozostaje nieznane.

Okazuje się, że we krwi Valerie płynie afrykańska i jamajska krew. Jednak to nie wszystko. Piękna mieszanka, którą możemy podziwiać ma również azjatyckie geny. Prababcia Naomi Campbell, a babcia Valerie miała na nazwisko „Ming”.

Widać zatem, że obie panie mają łańcuch DNA godny pozazdroszczenia. Chyba każda z nas chciałabym wyglądać tak jak Naomi, będąc przed 50-tką i tak samo jak Valerie, będąc po 60-tce. Po prostu WOW!

 

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo