Ile Claudia Schiffer zarobiła za 60-sekundowy epizod w „Love Actually”?
kadr z filmu „Love Actually” / Universal Studios

Gwiazdy

Ile Claudia Schiffer zarobiła za 60-sekundowy epizod w „Love Actually”?

Jak na supermodelkę przystało?
24.12.2017

„To właśnie miłość” świątecznym hitem

„Love Actually” film, który w polskim tłumaczeniu nazywamy „To właśnie miłość”, niezmiennie od ponad dekady jest jedną z ulubionych świątecznych produkcji. Plasuje się dosłownie zaraz za Kevinem. Nic dziwnego, świetny scenariusz, błyskotliwe żarty i wzruszające momenty złożyły się na wyjątkową całość. A do tego ta obsada!

 

Sequel filmu „To właśnie miłość”

 

Premiera Wielkiej Brytanii gra Hugh Grant (jego siostrę Emma Thompson), zaś prezydenta Stanów Zjednoczonych Billy Bob Thornton. W filmie występują również Keira Knightley, Liam Neeson, Alan Rickman czy Claudia Schiffer. Tak, boska supermodelka, jedna z największych gwiazd lat 90. pojawia się w filmie na całe sześćdziesiąt sekund. Za tę okrągłą minutkę gwiazda zainkasowała jeszcze okrąglejsze 350 tysięcy dolarów. Pozostawiamy to bez komentarza. Zresztą zobaczcie same tę scenę:

 

 

 

Tego i wiele więcej ciekawostek dowiecie się z nowej książki Andrew Holmesa, która prawi o absurdalnych stawkach, cenach i gażach. „How Much?!: The $1000 Omelette ... and 1100 Other Astonishing Money Moments”, to doskonały pomysł na świąteczny prezent. 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo