Internet znalazł sobowtóra Meghan Markle
fot. Getty Images

Gwiazdy

Internet znalazł sobowtóra Meghan Markle

Jak wygląda Lukwesa Morin?
25.12.2017

Jak wygląda zwyciężczyni na sobowtóra Meghan Markle?

Lukwesa Morin wygrała internetowy plebiscyt na sobowtóra Meghan Markle. Według wielu wygląda identycznie, jak gwiazda serialu „Suits”, sama też się do tego przyznaje, „Przyznaję, że jestem do niej bardzo podobna. Mówiono mi to od samego początku, gdy Meghan zaczęła grać w serialu. Od jakiś dwóch lat systematycznie jestem zaczepiana na ulicy, brana omyłkowo za nią”, mówi Lukwesa.

 

To ona zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle?

 

Zainteresowanie Meghan Marle i jej bajkowym ślubem, który ma mieć miejsce 19 maja 2018 roku, sięga zenitu. Nic dziwnego,w końcu kochamy wszystko co związane z rodziną królewską. W szczególności tą brytyjską. To była jedynie kwestia czasu, by internet zaczął szukać czegoś (kogoś) tak absurdalnego jak sobowtór. I stało się.

Plebiscyt ogłoszony przez serwis BeautifulPeople.com, wyłonił 25-letnią Lukwesę Morin jako najbardziej podobną do Meghan Markle kobietę na świecie. Lukwesa Morin jest początkującą modelką, dlatego przewidujemy jej 5 minut sławy właśnie na teraz.

A Wy jak oceniacie ich podobieństwo? Przyznajemy, że pewne cechy są identyczne, ale obie panie bardzo się od siebie różnią. 

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo