Internet oszalał na punkcie czerwonego swetra Kylie Jenner
fot. Love Magazine

Internet oszalał na punkcie czerwonego swetra Kylie Jenner

A do tego znajdziecie go na wyprzedaży
29.12.2017

Czerwony sweter Kylie Jenner

Kylie Jenner, która była najjaśniejszą gwiazdą na celebryckim niebie roku 2017, jest w ciąży. Jednak fakt ten pozostaje, w przeciwieństwie do wszystkiego innego, w sferze prywatnej. Kylie ukrywa rosnący już brzuszek przed mediami i paparazzi. Nawet nie pojawiła się na kartce świątecznej swojej starszej siostry Kim. Jednak ona wie, jak podtrzymywać zainteresowanie własną osobą. Wbrew pozorom to rasowa bizneswomen.

 

Kylie Jenner po raz pierwszy z zaokrąglonym brzuszkiem

 

Ostatnio Kylie Jenner po długiej nieobecności, pojawiła się na okładce niszowego magazynu modowego LOVE. Dawno jej nigdzie nie było, nic więc dziwnego, że internet oszalał na jej punkcie. Kylie z czerwonymi ustami i czarnym matowym manicure, ma na sobie oversize'owy sweter, charakterystyczny pierścionek. Niewiele widać, ale widać wystarczająco. Jak się okazało sweter, który aktualnie jest przedmiotem pożądania fashionistek na całym świecie dostępny jest w sprzedaży internetowej. A do tego na wyprzedaży – podobnie jak pierścionek. 

Czerwony sweter z golfem pochodzi z kolekcji... Balenciagi i przeceniony jest na niecałe 2300 złotych. Całe szczęście pierścionek Vanessy Mooney kupicie już za 90 złotych. Jedno jest pewne – czerwone swetry z grubej wełny będą hitem nadchodzących miesięcy. Całe szczęście znajdziecie je również w sieciówkach.

 

sweter Balenciaga, ok. 2300 zł /Net-a-porter.com

 
sweter Mango, ok. 99 zł

 

sweter Valencia z SHWRM.pl, ok. 389 zł

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie