Beyoncé pokazała się w fryzurze, którą pokochacie
fot. Getty Images

Gwiazdy

Beyoncé pokazała się w fryzurze, którą pokochacie

Zaglądamy za kulisy wyjątkowej sesji
30.12.2017

„Baby I swear, it's deja vu...” – śpiewała w jednej ze swoich piosenek. Tymczasem same czujemy, że już gdzieś to widziałyśmy, patrząc na najnowsze zdjęcia gwiazdy, które zrobił jej nie mniej sławny mąż, Jay-Z (podczas wycieczki ekskluzywnym jachtem). A konkretnie na fryzurę, w jakiej się pokazała.

 

Beyoncé ujawnia kolejne rodzinne zdjęcia

 

Beyoncé bob – to już legenda!

Queen B, która regularnie eksperymentuje z włosami, zmieniając ich kolor i długość, a także naprzemiennie kręcąc je i prostując, właśnie wróciła do fryzury sprzed lat. Pamiętacie boba z czasów „Drunk in Love”? Właśnie powrócił! I trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjnie. Do tego stopnia, że same planujemy wybrać się do fryzjera.

 

Beyoncé zdjęciami w nowej fryzurze, a także transparentnej sukience w kropki projektu Alice McCall i białych okularach przeciwsłonecznych w kocich oprawkach, pochwaliła się na swojej stronie internetowej oraz na Instagramie. Zamieściła też inną fotkę – w monochromatycznym, brudnożółtym zestawie i torebką Gucci w dłoni. Udowadniając tym samym, że jej long bob pasuje do każdej stylizacji. Czy fryzura zostanie z nią na dłużej? Jeszcze nie wiadomo. Pewne jest jednak jedno – będzie to jedno z najmodniejszych cięć tego roku. Alternatywa? Blunt cut – tylko ta fryzura jest w stanie przebić boba Beyoncé. Nieprawdaż?

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo