Zainspiruj się wnętrzami panieńskiego domu Meghan Markle
Źródło: Point2homes.com

Gwiazdy

Zainspiruj się wnętrzami panieńskiego domu Meghan Markle

Przyszła księżna spędziła tam 7 lat
03.01.2018

Panieńskie mieszkanie Meghan Markle

Meghan Markle mieszkała w domu przy 10 Yarmouth Road w Toronto przez cały okres nagrywania serialu „Suits” („W garniturach”). A trwało to siedem lat. Teraz jej panieńska miejscówka dostępna jest na sprzedaż za bagatela 1,4 miliona dolarów.

 

źródło: Point2homes.com

W ramach ciekawostki powiemy, że właściciele domu, który wynajmowała przyszła księżna w 2017 roku kupili go za 1/3 dzisiejszej ceny. W końcu w kanadyjskim domu wiele razy przebywał książę Harry...

 

Nowojorski apartament Ivanki Trump - inspiracje

 

Jednak jeśli nie chcecie przeprowadzać się do Kanady możecie przynajmniej poszukać inspiracji. Wnętrza nie zachwycają, ale znajdujemy w nich wiele ciekawych elementów. 

Meghan Markle chciała, by dom przypominał... kalifornijski bungalow. By był jasny, słoneczny i pozytywny. Tak, by aktorka, która przyzwyczajona była do słońca Los Angeles, mogła przetrwać kanadyjskie zimy.

 

źródło: Point2homes.com

Dom przy 10 Yarmouth Road w Toronto ma trzy sypialnie, dwie łazienki, garaż na dwa samochody, zaaranżowaną do mieszkania piwnicę, ogród za domem, otwartą kuchnię, jadalnię i salon. Jak Wam się podoba?

 


źródło: Point2homes.com

 


źródło: Point2homes.com

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo