Cindy Crawford robi to od ponad 30 lat, by zachować doskonały wygląd
fot. Getty Images

Gwiazdy

Cindy Crawford robi to od ponad 30 lat, by zachować doskonały wygląd

Niewątpliwie to działa!
03.01.2018

W jednym z ostatnich wywiadów top modelka przyznała, że praca w branży nastawionej na nieskazitelny wygląd i młodość nie należy do najłatwiejszych. Zwłaszcza, z upływem czasu. Dodała jednak, że potrafi za to doskonale zmotywować. To właśnie dlatego już jako 20-latka, by zachować formę, zaczęła regularnie ćwiczyć. A osiem lat później szczególną uwagę zaczęła przykładać także do codziennej pielęgnacji skóry.

 

Jak Cindy Crawford dba o siebie na co dzień?

„Uświadomiłam sobie, że nie będę miała cery nastolatki do końca życia, najwyższa więc pora, by poświęcić jej więcej czasu i odpowiednio o nią zadbać” – wyznała. W zachowaniu jędrności skóry pomogły jej nie tylko regularne treningi, ale i comiesięczne wizyty u kosmetyczki. „Nie traktowałam ich jak ekstrawagancji, raczej jak nieodłączny element mojego zawodu, w końcu musiałam dbać o narzędzie, którym pracuje” – mówi.

 

Cindy Crawford i urodowe sekrety, które przekazała córce

 

I bez watpienia jej się to udało, choć gwiazda zaznacza, że świadomość tego, że wygląda inaczej niż kiedy miała 20 czy 25 lat, bywa dołująca. „Z wiekiem zmienia się wszystko – twarz, włosy, ciało. I choć dbam o siebie, nie da się ukryć, że mam 51 lat. Dziś mam do zaoferowania coś innego niż 30 lat temu” – podkreśla.

 

Zapytana o to, co robić by jak najdłużej zachować doskonały wygląd, odpowiada, że trzeba się wysypiać, pić dużo wody i zapomnieć o papierosach. „Wiemy to wszyscy” – zaznacza. Kluczem do sukcesu jest jednak konsekwencja. Dlatego, jak Cindy, dbać o siebie zacznijcie jak najwcześniej. Najlepiej od zaraz. Początek roku sprzyja nowym postanowieniom.

 

Cindy Crawford ma sobowtórkę, która też jest modelką

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo