Chrissy Teigen ze względu na swoją córkę nigdy nie założy nic od Dolce & Gabbana
fot. Getty Images

Gwiazdy

Chrissy Teigen ze względu na swoją córkę nigdy nie założy nic od Dolce & Gabbana

Stefano Gabbana znów nabroił?
04.01.2018

Chrissy Teigen nigdy nie założy Dolce & Gabbana

32-letnia gwiazda powiedziała ostatnio, że nigdy w życiu nie założy nic od Dolce & Gabbana. Chrissy Teigen, która znana jest z ciętego języka tym razem ma wiele racji bojkotując kontrowersyjny brand. 

Chrissy Teigen nie chodzi o stylistykę marki, a opinię jaką jakiś czas temu wygłosił Stefano Gabbana. Projektant wypowiada się często na wiele tematów i zawsze wzbudza oburzenie opinii publicznej. To jedna z tych osób, które nie powinny mieć dostępu do social mediów. Stefano wyrazi ostatnio opinię na temat dzieci z in vitro, „Rodzisz się mając mamę i tatę. A przynajmniej tak powinno być. Dlatego nie jestem przekonany do, jak je nazywam, chemicznych, syntetycznych (sztucznych) dzieci”.

 

Gabbana ma dosyć bycia nazywanym gejem

 

Chrissy Teigen jest aktualnie w drugiej ciąży. Z muzykiem Johnem Legendem mają już córeczkę Lunę. W obie ciąże gwiazda zaszła dzięki metodzie in vitro, „Kilka lat temu projektanci powiedzieli coś niezwykle okropnego i obraźliwego na temat dzieci z probówki. Osobiście bardzo mnie to zabolało. Dlatego podjęłam decyzję, by nigdy już więcej nie kupić nic z ich metką”, napisała na swoim Twitterze. Popieramy jej decyzję całkowicie i wciąż nie rozumiemy, czemu Stefano Gabbana nie potrafi powstrzymać się od komentowania rzeczywistości...

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo