Emma Watson ma nową fryzurę – najmodniejszą w tym sezonie!
fot. Getty Images

Emma Watson ma nową fryzurę – najmodniejszą w tym sezonie!

Jak Wam się podoba?
07.01.2018

Emma Watson w nowej fryzurze

Emma Watson, choć kojarzona głównie z długimi niesfornymi puklami Hermiony Granger, nie boi się eksperymentować z włosami. Nosi je długie i wyprostowane albo związuje w skromną kitkę. Miała już long boba, a nawet obcięła włosy na zupełnie krótko, upodabniając się do Mii Farrow czy Twiggy z lat 60. Teraz znów zmieniła fryzurę i wygląda jak nigdy wcześniej! Gwiazda ma bowiem grzywkę!

 

Grzywka – najmodniejsza fryzura 2018 roku

Nie można jej więc odmówić znajomości najświeższych trendów. Światowej sławy fryzjerzy pozostają zgodni – grzywka w 2018 roku będzie absolutnym hitem. Nieważne czy długa czy krótka, prosta czy cieniowana, ściśle zakrywająca czoło, czy podzielona na dwie części i noszona po jego bokach, ważne, żeby była! Zwłaszcza, że skutecznie potrafi odjąć lat.

 

Pomysł na grzywkę w stylu Francuzek

 

Aktorka zdecydowała się na figlarnie „postrzępioną” grzywkę do połowy czoła, odsłaniającą wyraziste, ładnie zarysowane brwi. I w tym wydaniu bardzo nam się podoba. Zresztą, oceńcie same. Zdjęciem w nowej fryzurze Watson pochwaliła się bowiem na swoim instagramowym profilu (promując przy okazji jedną z książek, którą właśnie czyta).

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie