Meghan Markle stawia na modne lata 70.
fot. Getty Images

Gwiazdy

Meghan Markle stawia na modne lata 70.

Jak wyglądała podczas dzisiejszej wizyty w Brixton
09.01.2018

Meghan Markle i stylizacja z lat 70.

Przyszła księżna Sussex pojawiła się w londyńskim Brixton w siedzibie radia Reprezent 107.3FM. Towarzyszył jej oczywiście książę Harry. Było to ich pierwsze wyjście w nowym roku i jak można się było spodziewać, Meghan Markle zrobiła furorę – tym razem w zestawie w stylu lat 70. 

 

Meghan Markle i jej najlepsza stylizacja w karierze?

 

Mehghan Markle miała na sobie płaszcz marki Smythe, spodnie Burberry, dopasowaną kolorem do płaszcza apaszkę Jigsaw i czarną bluzkę z ozdobnymi rękawami z Marks & Spencer. Widać, że narzeczona Harry'ego chce podkreślać swoją odmienność od brytyjskiej arystokracji (i ich stylu). Jednak jej look w stylu lat 70. pokazuje, że zna się na najnowszych trendach. O opinię zapytałyśmy redaktorki magazynu Harper's Bazaar.

„To bardzo codzienny, casualowy look. Luźno, jakby od niechcenia, związane włosy, rozszerzane u dołu spodnie i przede wszystkim delikatne, cienkie, złote pierścionki noszone m.in. na kciuku (tak jak robią to gwiazdy street style'u czterech stolic mody). W takiej stylizacji na pewno nie zobaczyłybyśmy księżnej Kate”, komentuje Kara Becker, redaktor Harper's Bazaar.

Bardzo w stylu lat 70. i estetyki ówcześnie lansowanej przez Ralpha Laurena. Wygląda na to, że Meghan Markle, pomimo przeprowadzki do Londynu, pozostanie wierna klasycznej amerykańskiej elegancji”, dodaje Gabriela Czerkiewicz, redaktor Harper's Bazaar.

 


fot. Getty Images

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo