Dzieciaki Hollywood przejmują wartę. Kim są i jak wyglądają?
Supermodelka Christy Brinkley z córką Sailor Brinkley Cook / fot. Getty Images

Dzieciaki Hollywood przejmują wartę. Kim są i jak wyglądają?

Jak wygląda wnuczka Boba Marley'a, Stevena Spielberga czy Boba Dylana?
16.01.2018

Dzieciaki Hollywood – kto przejmuje wartę?

Przyszedł czas, gdy dzieciaki (lub w wielu przypadkach wnuki) gwiazd show biznesu weszły w wiek odpowiedni, by zacząć prawdziwą karierę. W końcu wszyscy wiemy, że jest im o wiele łatwiej osiągnąć sukces zawodowy, niż nam, przeciętnym śmiertelnikom. Nie na marne mówi się, że pewne nazwiska otwierają drzwi bez proszenia się. Ostatnim przykładem jest chociażby kampania wizerunkowa Dolce & Gabbana na wiosnę i lato 2018. Gwiazdami przepięknej sesji zdjęciowej nie zostały zawodowe modelki, a członkinie słynnych rodów... w tych królewskich. 

Jednak nie tylko ten włoski duet kultywuje tę najnowszą tendencję. Karl Lagerfeld również uwielbia dzieciaki ze znanymi nazwiskami, przykładem są chociażby Willow Smith (córka pary aktorskej Jady Pinkett-Smith i Willa Smitha), czy Lily-Rose Depp (córka innej znanej pary Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa). 

 

19-letnia Maya Hawke, czyli piękna córka Umy Thurman

 

Jeśli wydaje się Wam, że są jeszcze w show biznesie gwiazd, które wzięły się znikąd, mylicie się. Cara Delevingne? To siostra znanej modelki Poppy Delevingne, jej pradziadek był brytyjskim wicehrabią Greenowood, a jej matką chrzestną jest nie kto inny a słynna brytyjska aktorka Joan Collins.

Kaia Gerber, objawienie świata mody to córka supermodelki Cindy Crawford, nie wspominając już o Paris Jackson, Sofie Richie, Lili Grace Moss, Patrick Swarzenegger, Frances Bean Cobain, Scotcie Eastwoodzie, Sistine Stallone, siostrach Hadid czy Hailey Baldwin. O Kardashiankach i Jennerkach nie zapominając. 

Zatem kogo jeszcze oglądamy w telewizji czy na wybiegach mody i nie zdajemy sobie sprawy kim są? Przed Wami kilka wchodzących gwiazd o gorących nazwiskach, o których już jest lub za chwilę będzie bardzo głośno.

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo