Kylie Jenner pokazała się w zaawansowanej ciąży?
fot. Getty Images

Kylie Jenner pokazała się w zaawansowanej ciąży?

Paparazzi przyłapali osobę podobną do gwiazdy podczas zakupów
18.01.2018

Kylie Jenner w zaawansowanej ciąży?

Niby fakt, że celebrytka pojawiła się z dużym brzuszkiem, o zgrozo, publicznie! Nie powinien nikogo dziwić. Jednak nie w jej przypadku sprawa ma się całkiem inaczej. W końcu świat (czyt. internauci) spekuluje, że tak naprawdę wcale nie jest w ciąży, że Travis Scott nie jest ojcem, że to ona była surogatką swojej siostry Kim i jaki jest prawdziwy powód braku potwierdzenia, że jest w ogóle w ciąży. Jednak paparazzi zrobili, to co do nich należy i sfotografowali domniemaną Kylie podczas zakupów.

 

Kylie Jenner po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek

 

Na niewyraźnych zdjęciach widać, że osoba podobna do Kylie Jenner jest w ciąży i to zaawansowanej. Jednak plotki zostają szybko zdementowane i osoba na zdjęciach to wcale nie jedna z Jennerek. Kylie pozostaje w ukryciu, a plotki wciąż się rozprzestrezniają.

Wszystko się zgadza?

Wygodne legginsy, obszerna bluza i wygodne klapki potwierdzają tylko, że zamiast wyglądu przyszła mama ceni sobie przede wszystkim komfort. A do tego, trzeba przyznać, że każdy element jej stroju wpisuje się w najnowsze trendy. Nie ma żadnego błędu.

Na domiar wszystkiego, potencjalna Kylie wybiera różową butelkę, która znaczyłaby, że w drodze jest kolejna dziewczyna. Rodzina Kardashian-Jenner dopiero co przywitała na świecie kolejną córeczkę Kim Kardashian. Czy nasz glob gotowy jest na kolejną dawkę estrogenu w ich wydaniu? Czas pokaże :)

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie