Nikt się tego po Selenie nie spodziewał. Modowi fani zawiedzeni
fot. Getty Images

Nikt się tego po Selenie nie spodziewał. Modowi fani zawiedzeni

Selena Gomez wbrew panującej modzie postawiła na kontrowersyjną kamizelkę
20.01.2018

Selena Gomez nosi naturalne futro

Tego po młodej gwieździe fani się nie spodziewali. Selena Gomez pojawiła się w Nowym Jorku w futrzanej kamizelce. I to takiej z naturalnego futra. Obrońcy praw zwierząt od razu pokazali swoje niezadowolenia. A fani są wciąż w szoku, bo nie spodziewali się tego po gwieździe, która od lat angażuje się w akcje charytatywne. Tym bardziej teraz, gdy świat mody coraz głośnie opowiada się za całkowitym zakazem używania naturalnych futer i skór.

 

Kendall Jenner i ostatnia wpadka 

 

Michael Kors, Stella McCartney czy Gucci to tylko niektórzy projektanci i domy mody, które do tworzenia swoich projektów nie używają naturalnych futer. Do tego jakże zacnego grona dochodzą coraz większe nazwiska. A nawet kraje! Norwegia właśnie ogłosiła, że całkowicie zakazuje hodowli zwierząt na futra, więc przemysł futrzarski w tym kraju właśnie legł w gruzach. 

Jednak świat nie jest tak całkowicie fair. Z drugiej strony są takie gwiazdy jak Kim Kardashian, a tak naprawdę cała jej rodzina, które kochają naturalne futra. Ostatnio Kendall Jenner wzbudziła wiele kontrowersji, po tym jak poszła w mediolańskim pokazie DSquared2. Social media nie pozostawiły na niej suchej nitki. 

To samo teraz dzieje się w przypadku Seleny Gomez, która tylko udaje dobrą osobę, a tak naprawdę nie ma empatii do biednych zwierząt? Moda jest dla niej ważniejsza? Jakie jest Wasze zdanie?

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie