Paris Jackson w kolczykach polskiej marki
fot. Getty Images

Paris Jackson w kolczykach polskiej marki

Gratulujemy kolejnego sukcesu polskiemu brandowi
22.01.2018

Paris Jackson w kolczykach Lilou

19-letnia Paris Jackson, córka króla popu, jest kochana przez świat mody. Uznawana za jedną z nastoletnich ikon stylu często pojawia się na czerwonych dywanach. Jednak córka Michaela Jacksona angażuje się mocno w działania charytatywne, zresztą tak, jak jej ojciec. Paris Jackson pojawiła się na wielkim marszu kobiet w Los Angeles, gdzie nawet przemawiała. A swoją płomienną mowę wygłosiła w stylizacji z pogranicza boho. Stylu, z którego jest znana od lat. 

Nas jednak najbardziej zainteresowały jej kolczyki-piórka. Okazuje się, że złote ozdoby pochodzą z kolekcji polskiej marki Lilou i kosztują 199 złotych za sztukę.

„Kolczyk Pióro składa się z trzech elementów, które można dowolnie konfigurować. Dwa zdejmowane pióra sprawiają, że tylko od Ciebie zależy jaką wersję wybierzesz do swojej stylizacji”, czytamy na stronie marki. Motyw piórka wydaje się bardzo na czasie i będzie pasował doskonale do looków w stylu boho. 

Jednak Paris Jackson to nie pierwsza zagraniczna gwiazda, która stawia na biżuterię polskiej marki. Niedawno pisałyśmy o wspaniałej Laverne Cox, która również nosi rzeczy Lilou. Marce gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 


fot. Getty Images


Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie